Konzultant pro styk se zdravotními pojišťovnami

Hledaná pozice

Místo práce: Praha (informace o místu práce: Praha)

Požadavky na zaměstnance

Hlavní činností našeho klienta je zpracování dat pro zákazníky ve zdravotnictví, jejich optimalizace a specializované poradenství ve vztahu ke zdravotním pojišťovnám.

Do malého kolektivu hledáme kolegyni/kolegu, který se bude podílet na kompletní agendě zdravotních pojišťoven, kterou zajišťují pro svoje klienty. Na této pozici bude mít pracovník odpovědnost za kontrolu a přípravu dat klientů (zdravotnické subjekty) pro posuzování z hlediska zdravotních pojišťoven, Přílohy č. 2, aktualizace personálního obsazení a přístrojového vybavení či podpůrnou činnost při zavádění nových akreditací.

Náplň práce
- aktualizace Příloh č. 2
- pravidelná hlášení ve změně personálního obsazení na ZP
- pravidelná hlášení ve změně přístrojového vybavení
- spolupráce s klientem při nasmlouvání nových kódů a odborností
- úhradové dodatky a přílohy – jejich kontrola, odsouhlasení, či event. následná komunikace se ZP
- úzká spolupráce s odborným senior konzultantem

Požadujeme
- SŠ/VŠ vzdělání
- praxe v oblasti zdravotních pojišťoven min. 2 roky podmínkou
- znalosti z oblasti zdravotního pojištění
- pokročilá uživatelská znalost MS Office (MS Excel)
- pečlivost, spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost, analytické myšlení
- schopnost týmové spolupráce a odolnost vůči stresu

Nabízíme
- odpovídající ohodnocení odvedené práce
- zázemí dynamické společnosti
- zajímavou a perspektivní práci v příjemném kolektivu
- 5 týdnů dovolené
- příjemné pracovní prostředí v klidných kancelářích na Praze 7
- zaměstnanecké výhody

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám, prosím, Váš profesní životopis v českém a anglickém jazyce. CV prosím opatřete Vaší fotografií. Dále prosím připojte stručný motivační dopis .
K Vašemu životopisu prosím připojte níže uvedený souhlas se zpracováním osobních údajů.
SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ
Odesláním a doručením životopisu souhlasím, aby společnost Bénéficielle,s.r.o. IČ: 24676551,
zpracovávala mnou poskytnutá data obsažená v životopise pro účely a v rozsahu potřebném pro uskutečnění výběrového řízení.

Reakce, které nebudou splňovat tyto formální podmínky, vyřadíme z výběrového řízení. Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat po zaslání životopisu. Pokud Vás do 3 týdnů neoslovíme, bohužel jste nepostoupil(a) do užšího výběrového kola. Můžeme Vám však nabídnout jinou relevantní pracovní příležitost.