Vedoucí údržby s AJ – v blízkosti Vrchlabí

Místo práce: poblíž Vrchlabí (informace o místu práce: Královéhradecký kraj)

Požadavky na zaměstnance

Pro zahraniční výrobní společnost se sídlem poblíž Vrchlabí hledáme vhodného kandidáta pro vedení týmu pracovníků v údržbě s komunikativní znalostí AJ.

Vaše náplň práce
> řízení týmu pracovníků strojní údržby, popř. elektroúdržby (cca 12 lidí)
> plánování, řízení a realizace opravy strojů a zařízení
> zavádění a udržování TPM
> modernizace a obnova strojů a zařízení
> řízení projektů za účelem zvýšení efektivity výroby
> spolupráce se sítí externích dodavatelů
> řízení nákupu náhradních dílů a služeb
> řízení BOZP
> komunikace s dceřinými závody v zahraničí

Váš profil
> SŠ/VŠ vzdělání technického směru (optimálně strojní), nebo SOU strojní zámečník
> praxe na uvedené pozici, popř. podobné pozici
> všeobecná znalost výrobních procesů
> znalost čtení výkresové dokumentace (strojní)
> znalost příslušné legislativy a norem
> organizační a řídící schopnosti
> zodpovědný a samostatný přístup ke svěřeným úkolům
> aktivní přístup při operativním řešení problémů
> schopnost práce na PC – MS Office
> znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni

Naše nabídka
> práce ve stabilní zahraniční společnosti na HPP
> možnost ukázat své silné stránky
> využití cizích jazyků
> zajímavá a různorodá kreativní práce, osobní rozvoj
> motivující finanční ohodnocení
> notebook, telefon, týden dovolené navíc
> možnost odborného a jazykového vzdělávání
Pokud Vás tato pozice zaujala a chcete se stát součástí perspektivní společnosti, zašlete nám prosím Váš životopis v ČJ a AJ, a motivační dopis.