Obchodní zástupce pro obruby – oblast Morava

Místo práce: Morava (informace o místu práce: Moravskoslezský kraj)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Společnost Omega Optix, s.r.o. je od roku 1993 výrobcem a dodavatelem brýlových čoček a obrub na český trh. Do obchodního týmu hledáme šikovného obchodníka / obchodnici.

Myslíte to s kariérou obchodníka opravdu vážně?

Chcete dokázat více než doposud?

Náplň práce, aneb co budete u nás dělat:

Na této pozici Vás rozhodně nečeká žádná rutina. Nehledáme člověka do kanceláře, ale naopak budete trávit dny v terénu svěřeného regionu. Každý den navštěvujete zákazníky se skutečným zájmem a nečekáte že „něco“ přijde samo. Zároveň o zákazníky pečujete, zajímáte se, budujete vztahy a poskytujete perfektní servis (konzultace, prezentace, školení). Pro začátek Vám přidělíme portfolio stávajících zákazníků, ale Vaším úkolem bude neustále ho rozvíjet a rozšiřovat. Hledáme člověka, který má styl a vkus, jelikož se bude aktivně účastnit propagačních akcí a výstav.

Jiné výhody

Co za to můžete očekávat?

Budete pracovat pro úspěšnou a dlouhodobě rostoucí společnost, která v ČR působí již 25let a patří mezi TOP společnosti ve svém oboru. U nás máte perspektivu dlouhodobé spolupráce. Společnost je připravena Vás kvalitně zaškolit na produkty a celkově rozvíjet Vaše schopnosti a dovednosti.

Výkony svých hrdinů dokážeme náležitě ocenit. I proto máme nízkou fluktuaci. Pokud nám ukážete, že na to máte, pak Vás česká perspektivní budoucnost v popředí s firmou, která je lídrem na trhu. S NÁMI LIDI VIDÍ ŽIVOT JASNĚJŠÍ A KRÁSNĚJŠÍ!

Termín nástupu: ihned (dle dohody)
Lokalita pracoviště: oblast Morava

Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list

V případě, že Vás výše uvedená nabídka zaujala, neváhejte a zašlete nám svůj aktuální životopis spolu s motivačním dopisem - jakých prokazatelných výsledků jste dosáhl/a.

Požadavky na zaměstnance

Čím u nás zabodujete, abyste uspěly

· výborné komunikační a prezentační dovednosti
· znalost nejlépe v oboru oční optiky, optometrie
· obchodní cit a umění prodat
· dynamická, přesvědčivá osobnost s tahem na branku
· reprezentativní vystupování
· chuť sledovat trendy v oboru
· uživatelská znalost práce na PC
· ŘP sk. B
· AJ výhodou