TEAM LEADER V SUPER HOLEŠOVICKÉM CALL CENTRU :-)

Místo práce: Praha-Holešovice (informace o místu práce: Hlavní město Praha)

Mzda: 30 000–35 000 Kč/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do našeho týmu hledáme nového prima kolegu na pozici Team Leader/Supervizor. Hledáme především parťáka, který mezi nás zapadne, a bude mít chuť učit se nové věci a snahu vést a pečovat o svěřený operátorským tým. Co bude Vaší náplní práce? • Vedení a řízení svěřeného operátorského týmu. • Evidence a plánování docházky operátorů. • Zodpovědnost za výkon svěřeného týmu na konkrétním projektu. • Budování pozitivní atmosféry a motivace týmu. • Spolupráce s tréninkem, pravidelná ZV a náslechy hovorů. • Reporting směrem k nadřízenému.

• Zázemí stabilní ryze české společnosti • Garance důstojného základního platu 25.000 Kč + osobní ohodnocení + nadstandardní odměny dle bonusového systému (při 100% plnění 10.000 Kč bonus). • Perspektivní, zajímavou a zodpovědnou práci. • Příležitost k seberealizaci a profesnímu růstu. • Moderní pracovní prostředí na Praze 7 - v blízkosti stanice metra Nádraží Holešovice a Vltavská. • Stravenky. • Zdarma fit centrum se saunou. • Krásná terasa s posezením pro Váš odpočinek se stolním fotbálkem. • Dotované masáže přímo na pracovišti. • Plně vybavená kuchyňka, zajištěné občerstvení a free wi-fi. • Služební telefon i k soukromým účelům + zvýhodněné mobilní tarify pro blízké. • Notebook. • Neformální dresscode. V případě zájmu nám zašlete životopis a my Vám zavoláme. :-) Těšíme se na Vaše reakce!

Požadavky na zaměstnance

Nového kolegu či kolegyni mile rádi zaučíme, nutností však je předchozí zkušenost nebo praxe v call centru na jakékoliv pozici. U nás Vám umožníme vyrůst i z operátorské pozice na vedoucí pozici. :-) Dále od Vás očekáváme minimálně vzdělání s maturitou, znalost MS Office (především Excel) a organizační a komunikační dovednosti na vysoké úrovni.

Zdroj nabídky: Easy-prace.cz

Nejnovější články

Práce v důchodu. Jaká jsou pravidla a na co si dát pozor

Práce na dohodu. Jaká pravidla letos platí a proč je výhodná

Jaké podmínky platí pro dohodu o provedení práce (DPP) a dohodu o pracovní činnosti (DPČ)?...více

Nové limity u pracovních dohod: Později a jinak, schválili poslanci

Dohodáři se zatím o své příjmy bát nemusí. Nová pravidla, která měla od července omezit...více