Pracovník náborového oddělení

Místo práce: Praha-Horní Počernice (informace o místu práce: Hlavní město Praha)

Mzda: 28 000–30 000 Kč/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chcete být při tom, když vzniká náborové oddělení? Chcete se naučit nové věci a láká vás možnost ovlivňovat podobu toho, co se právě rodí? V Mediaservisu jsme profíci na poštovní služby. Máme více než 6 tisíc doručovatelů, kteří do domácností a firem roznášejí dopisy a letáky. Chceme dále růst. Přidejte se k nám! Naše požadavky: - chceme od vás především pozitivní přístup, chuť do práce a týmového ducha - telefonní sluchátko je váš kámoš, stejně jako člověk na druhém konci drátu Word s Excelem vás taky jen tak v něčem nepřekvapí - červený diplom u nás nepotřebujete, ale maturitu bychom si prosili - a pokud už máte zkušenosti z náboru nebo z marketingu, určitě je u nás využijete

- nabízíme práci na HPP - mzdu až 30.000 Kč - jestli přijdete ráno do kanceláře na osmou nebo na devátou je jen na vás, pracovní dobu máme flexibilní - sem tam můžete zůstat v pohodlí domova a střihnout si home office - čekají na Vás ještě další prima benefity: sick days, stravenky, karta výhod MultiSport, firemní akce, zajištění obědů přímo na pracovišti, mobilní telefon i k osobním účelům, dobrá dopravní dostupnost (MHD vedle areálu a parkování možné přímo v objektu) - nástup ihned

Požadavky na zaměstnance

- budete v čistém a pohodlném kanclu s partičkou dobře naladěných kolegů - denním chlebem je hlavně práce na PC, e-maily a komunikace po telefonu - také budete v častém kontaktu s manažery a vedoucími dep - trochu své kreativity využijete při vytváření a zadávání inzerátů - na starost dostanete i realizaci pohovorů - a protože i statistiky a administrativa jsou zapotřebí, tak ani těm se u nás nevyhnete