Specialista/ka nabídek

Hledaná pozice

Místo práce: Jeneč (informace o místu práce: Jeneč)

Mzda: 35 000–50 000 Kč/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Ve zkratce - budete připravovat nabídky pro zákazníky poptávající nové produkty - Když to rozepíšeme do detailu, budete mít na starosti kompletní přípravu nabídek pro zákazníky, kteří společnost kontaktují prostřednictvím poptávkového formuláře. Po zadání poptávky bude vaším úkolem zákazníka kontaktovat a probrat s ním podrobnosti - jeho očekávání, k jakému účelu produkt má sloužit, jaké technické vybavení má zákazník k dispozici atd. Na základě těchto dodatečných informací potom připravíte kompletní nabídku. - Pokud dojde na základě vámi připravené nabídky k obchodu, budete dohlížet na kompletní realizaci zakázky, od kontaktu s výrobou přes dodávku až po závěrečnou fakturaci a následný servis - Během celého procesu budete také komunikovat s mateřskou společností v Německu nebo ve Švýcarsku (každá zakázka je specifická, například je potřeba ujasnit různé specifické technické parametry atp.) - Nemusíte se bát, v počáteční fázi vám bude oporou celý tým. Stejně tak se na intenzivních školeních seznámíte s produkty společnosti - Protože jde o novou pozici, máte velkou příležitost si podrobný obsah náplně práce uzpůsobit sami sobě

- Dobré platové ohodnocení - Možnost kariérního růstu – společnost neustále expanduje, takže příležitosti pro váš rozvoj mohou být velké - 5 týdnů dovolené + 1 den dovolené navíc za každý odpracovaný rok ve společnosti - Stravenky - Služební telefon i notebook - Flexibilní pracovní dobu s možností práce z domova - Odborné kurzy + možnost jazykových kurzů v případě zájmu

Požadavky na zaměstnance

- Důležitá je praxe v jednání se zákazníky, například v klientském servisu, alespoň 2 roky; zkušenost s přípravou nabídek je velké plus - Nemusíte mít technické vzdělání, ale minimálně nadšení pro techniku potřebovat budete, abyste se dokázali po zaškolení orientovat například v technické dokumentaci - Dobré komunikační dovednosti (budete jednat přímo se zákazníky, ale i s mateřskou společností) - Neobejdete se bez pokročilé znalosti světového jazyka – angličtina nebo němčina – využívat jazyk budete na denní bázi - Samostatnost, proaktivitu, cit pro detail - Řidičský průkaz