Ředitel obchodu a marketingu (obor radiokomunikační zařízení)

Hledaná pozice

Místo práce: Pardubice (informace o místu práce: Pardubice)

Mzda: 70 000–80 000 Kč/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hlavní úkoly Obchodního ředitele: Vytváří a implementuje obchodní strategii firmy, ovlivňuje vývojové a inovační procesy. Je garantem obchodní činnosti, podílí se na řízení společnosti, realizuje obchodní politiku. Reprezentuje společnost při vytváření a udržování obchodních vztahů a jednání s partnery. Uzavírá strategická partnerství. Vede, deleguje úkoly, kontroluje, motivuje a hodnotí manažery prodeje. Analyzuje výsledky obchodní činnosti. Zastupuje společnost při styku s médii

Velký prostor pro seberealizaci. Prestižní pozici v rámci prosperující společnosti a tomu odpovídající finanční ohodnocení. Zahraniční služební cesty. Služební vůz i k soukromým účelům. Dovolená 5 týdnů. Dotované závodní stravování. Příspěvek na penzijní připojištění. Sick days

Požadavky na zaměstnance

VŠ vzdělání obchodního, ekonomického nebo technického směru blízkého elektru (zaměření elektrotechnické je značka ideál), kandidát by měl mít praxi na obdobné pozici, se znalostí prostředí zahraničního obchodu. Dále pak velmi dobré vyjednávací schopnosti, reprezentativní vystupování a zodpovědný přístup; nutná je aktivní znalost Aj slovem i písmem na úrovni jednat a vyjednávat obchodní komunikaci. Výhodou znalost jakéhokoliv dalšího světového jazyka (ruština, španělština, francouzština, němčina). Řidičský průkaz sk. B s praxí v řízení automobilu považujeme za naprostou samozřejmost.