Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Montážní dělníci výrobků a zařízení - Operátor výroby

Hledaná pozice

Montážní dělníci výrobků a zařízení

Místo práce: Reflexallen Czech Republic s.r.o., Brno-město, Brno (informace o místu práce: Brno)

Druh pracovního poměru:

Úvazek:

Směnnost: Dvousměnný provoz

Mzda: 18200 - 25000 Kč

Nástup od: 1. 6. 2018

Poznámka: Náplň práce: - kompletace kabeláže a kabelových svazků pro automotive - balení výrobků Požadujeme: - manuální zručnost - zodpovědný přístup k práci Nabízíme: - dobré mzdové ohodnocení - měsíční prémiovou složku mzdy - čtvrtletní prémie - věrnostní prémie - speciální bonus za třísměnný provoz až 3.200,- Kč - stravenky - poukázky do drogerie - dovolená navíc

Nabízené výhody

  • Podnikové stravování - stravenky
  • Dovolená navíc
  • Zvláštní prémie

Požadavky na zaměstnance

Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Inzerující společnost

Reflexallen Czech Republic s.r.o., IČO: 26809991

Brno, Slatina, Tuřanka, PSČ 627 00

Andrea Frídlová, HR Manager, +420 517 546 036, andrea.fridlova@reflexallen.com