Obchodní referent s AJ

Administrativní pracovník, referent, Fakturant, Obchodní referent, Obchodní analytik

Místo práce: Olomouc

Druh pracovního poměru: plný úvazek

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Baví Vás práce s daty a tabulkami?
Dokážete aktivně komunikovat v angličtině?
Jste týmovým hráčem s vysokým pracovním nasazením?
Pokud ano, máme pro Vás skvělou pozici referenta prodeje

Jak bude vypadat Váš pracovní den?

V práci budete mít na starosti komunikaci se zákazníky, budete zpracovávat jejich objednávky
Dodavatelem budete vystavovat objednávky, budete připravovat nákupní a prodejní faktury. Vaším úkolem bude zajišťování exportních a importních celních operací

Jiné výhody

Jaké výhody získáte Vy?

Ve společnosti Vám nabídnou příspěvek na stravování, možnost dalšího vzdělávání či roční bonusy
Svůj čas si budete organizovat podle aktuální potřeby (pružní pracovní doba)

Požadavky na zaměstnance

Minimální požadované vzdělání: středoškolské s maturitou
Pozici vyhovuje i uchazeč se vzděláním: nástavbové/vyšší odborné vzdělání, student vysoké školy, vysokoškolské I. stupně, vysokoškolské II. stupně, postgraduální

Znalosti

  • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)
  • Počítačové znalosti - uživatel
    • Microsoft Excel - pokročilý

Řidičský průkaz
A, B, C, D, E, T

Požadovaná praxe
2 let

Co očekáváme od Vás?

SŠ vzdělání s maturitou
Nutná je komunikativní znalost angličtiny (pro komunikaci se zákazníky a dodavateli)
Výhodou bude, pokud budete mít znalost MS Dynamics nebo jiného ERP systému. Nutná je znalost práce v Excelu na dobré úrovni
Je nutná předcházející zkušenost na obdobné pozici

Zdroj nabídky: Profesia

Nejnovější články

Kdy půjdete do důchodu? Ve hře jsou tři návrhy

Důchodový věk poroste. Otázkou je, jak přesně. K původnímu návrhu ministerstva práce a...více

Práce v důchodu. Jaká jsou pravidla a na co si dát pozor

Práce na dohodu. Jaká pravidla letos platí a proč je výhodná

Jaké podmínky platí pro dohodu o provedení práce (DPP) a dohodu o pracovní činnosti (DPČ)?...více