Programátor PLC automatů - junior

Hledaná pozice

Místo práce: Praha (informace o místu práce: Praha)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co budeš dělat?
Budeš provádět analýzu technického řešení zakázky, realizovat HW a SW řešení zakázky a nemine tě ani testování navrženého řešení. Tvorba technické dokumentace je samozřejmostí (výkresy schémat zapojení, popisy funkce, atd.). Práce bude převážně v kanceláři, pak budeš pokračovat a předávat realizovanou zakázku u klienta.

Pracoviště v Praze nebo Brně, popř. Olomouci.

Jiné výhody

Proč se ti u nás bude líbit?
- Máme rádi neformální atmosféru v kolektivu fajn lidí, kde se všichni známe a tykáme si.
- Pracujeme v týmu lidí, kteří jsou připravení ti pomoci. A pokud přijdeš s novými nápady, určitě u nás nezapadnou.
- Pracujeme v menších kancelářích, kde je klid na přemýšlení (žádné open space).
- Máme pružnou pracovní dobu.
- Investujeme do vzdělání zaměstnanců (studium, odborná školení, certifikace apod.).
- Máš u nás možnost kariérního růstu, protože si své vedoucí vychováváme z kolegů.
- Dostaneš notebook a telefon.
- Dále budeš moci využít další firemní benefity (příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené, 2 dny zdravotní volno (sick days), příspěvek na sportovní aktivity, levnější tarif od mobilního operátora i pro rodinné příslušníky, odměna za doporučení nového zaměstnance – třeba kamaráda….)

Požadavky na zaměstnance

Dostalo se ti do rukou PLC a hned ti bylo jasné, čemu se budeš věnovat? Jsi ten nadšenec, který si hrál nebo stále hraje s elektrikou a kterého sousedi neměli rádi, protože jsi občas vyhodil jističe? Tak pojď společně s našimi vývojáři a programátory realizovat uvěřitelné i neuvěřitelné pro naše zákazníky. Hledáme někoho, kdo se bude v programování cítit jako ryba ve vodě a bude ho bavit pracovat na zajímavých projektech.

Na začátku stačí, abys měl:
- nadšení pro věc,
- alespoň školní znalost programování PLC automatů a programovacích jazyků C, C#,
- schopnost orientace v obvodových schématech elektrických zařízení,
- neobejdeš se bez ŘP sk. B (je třeba zajet k zákazníkovi a k tomu využiješ služební vůz),
- osvědčení dle vyhl. 50/1978 Sb.,