Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Operátor ručního opracování

Hledaná pozice

Místo práce: Náchod (informace o místu práce: Náchod)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

opracování drobné výroby
vizuální kontrola, otrhávání, stříhání a měření gumárenských výlisků

Jiné výhody

práci na HPP
dvousměnný provoz
mzda s benefity od 17 500 Kč/měsíc
po zaučení možnost přejít do vyšší platové třídy na pozici kontrolora/ky (mzda s benefity 24 500 Kč/měsíc)
doprava na/z pracoviště zdarma
Benefity:
stravenky 85 Kč/den (1700 Kč/m.)
příspěvek na čištění pracovních oděvů 40 Kč/den (800 Kč/m.)
příspěvek na penzijní připojištění nebo benefitní kartu 500 Kč/m.
prémie za víkendové přesčasy 500/sobota
mimořádné půlroční prémie dle odpracovaných hodin (od 5000 Kč)

Požadavky na zaměstnance

manuální zručnost (jemnou motoriku)
dobrý zrak
spolehlivost
vhodné pouze pro OZZ a OZP

Inzerující společnost

FORCE TRADE s.r.o. , IČO: 01915819

Náchod, Malé Poříčí, Broumovská, PSČ 547 01

Kontakt
Markéta Havlová, prace@pracelehce.cz, 734504006