TeamLeader

Hledaná pozice

Místo práce: Jirny (informace o místu práce: Jirny)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

· řízení plnění plánu

· zařazování zakázek do výroby

· zajištění Express / VIO order/ Cancelled

· reagování na priority (celní)

· informování o kapacitních změnách /quality/ tech. problémech

· řešení odstavených zakázek

· uzavírání zakázek -zápis výkonu

· uzavírání zakázek - systémové zaskladnění

· plánování, zajištění úklidu

· předávání HW (nářadí, fixtury,..)

· kontrola stavu techniky

· hledání, realizace procesních zlepšení

· koordinace s ostatními odděleními

· kontrola dodržování pravidel a standardů

· řešení docházky, plánování dovolených – docházkový systém

· doručení dokladu o prac. neschopnosti, OČR

· návrhy na prodlužování smluv vedoucímu oddělení

· řešení personálních problémů

· komunikace, znalost, rozvoj týmu

· řízení externích zaměstnanců

· spolupráce na hodnocení zaměstnanců s oddělením kvality zajištění tréninku nových výrobků

· zajištění školícího procesu nových lidí jejich certifikace

Jiné výhody

- 25 dní dovolené

- 7,5 hodinová pracovní doba + pauza, 2 směnný provoz

- věrnostní bonus za odpracované roky (vážíme si dlouhodobé spolupráce)

- 100 Kč stravenky (doplatek 45,-Kč, s plným břichem se vždy lépe pracuje :-))

- pojistka ,,na blbost´´ (to kdyby se Vám náhodou něco nepodařilo)

- mobilní tarif s neomezeným voláním (to abyste mohli být zadarmo v kontaktu se svou rodinou)

- zvýhodněné tarify pro Vaše blízké (to, aby i oni mohli volat svým nejbližším)

- Multisport karta za pouhých 200 Kč (to protože chceme, aby naši zaměstnanci byli odpočatí a zrelaxovaní)

- FLEXIPASS (abyste se kulturně vzdělávali :-))

- docházkový bonus

- Clean sheky

- otevřenou komunikaci

- přátelskou atmosféru v 2 směnném provozu

Požadavky na zaměstnance

- dobré komunikační schopnosti, schopnost vést tým