Výroba pneumatik - nadstandardní benefity

Místo práce: Otrokovice (informace o místu práce: Otrokovice)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nabízíme různé pracovní pozice  - gumař, skladník, práce za stroji vyrábějící pryž, zámčeník, kalandrista a další!
Každá pracovní pozice je specifická - proto vám prvně ukážeme, jak to u nás vypadá!
Např. práce gumaře zahrnuje:
· obsluha strojů přípravy polotovarů
· obsluha konfekčních strojů na kompletaci surových plášťů
· obsluha lisů, dokončení pneumatiky
· 4-směnný provoz

Neváhejte se ozvat přes tlačítko "odpovědět" nebo na tel. čísle 602559383.

Jiné výhody

Nabízíme toho opravdu hodně!
Mzda až 27 000 Kč/měsíc
Benefity? Vše na co si vzpomenete!
- příspěvek na stravování, stravenky
- 13. a 14. plat!!
- 25 dní dovolené
- příspěvěk na penzijní pojištění
- odměny za pracovní i životní výročí a mnohé další!

Neváhejte se ozvat přes tlačítko "odpovědět" nebo na tel. číslo 602559383. Děkuji.

Požadavky na zaměstnance

Hledáš novou pracovní výzvu? Máš rád vůni pneumatik a chtěl by jsi pracovat v čistém a přáítelském prostředí? :) Máte zkušenosti s podobnou prací nebo se chcete naučit něco nového? Do zavedeného závodu vyrábějící pneumatiky hledáme fyzicky zdatné dělníky na různé pozice.

Požadujeme naprosto BEZVADNÝ ZDRAVOTNÍ STAV! Práce je fyzicky náročná, proto je vhodná zejména pro muže.
Práce ve 3. i 4-směnném provozu.