Sourcing expert, Zlín

Hledaná pozice

Místo práce: Zlín (informace o místu práce: Zlín)

Mzda: 28000 - 35000 CZK/m

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nebojíš se náročných úkolů a hledat jehlu v kupce sena je pro tebe jak se patří výzva? Tak přesně o tom je práce SOURCING EXPERT v personální agentuře Grafton.

Čím se budeš zabývat? Hledáním talentů pro ty nejvýznamější společnosti ve Zlínském kraji. Budeš detektiv, psycholog a mapovač pracovního trhu v jednom! S námi získáš jedinečný balík dovedností v oblasti, se kterou většina firem ve našem kraji zatím nemá zkušenosti!

Do našeho zlínského týmu hledáme člověka, který:
- Má silné mapovací a procesní dovednosti
- Je týmový hráč! Jsme tým a MUSÍME táhnout za jeden provaz
- Má sociální sítě jako svůj druhý domov
- Nebojí se zvednout telefon a získat si člověka na druhé straně
- Umí hledat a nenechá se odradit při prvním nezdaru
- Má chuť, energii a nebojí se opravdu náročných úkolů
- Hledá práci, kde se rozhodně nebude nudit

Nabídneme ti práci, která tě bude bavit!

Jiné výhody

Benefity:
Proč se Ti u nás také bude líbit?
- dostaneš férové ohodnocení, tj. fixní mzda (20-25 000 Kč) + bonusy
- tvoje průměrná mzda v prvním roce se bude pohybovat okolo 30 000 - 35 000 Kč, ale obchodním výsledkům se v Graftonu meze nekladou - zcela reálně si můžeš vydělat i mnohem více už během prvního roku
- absolvuješ častá průběžná školení, zvýšíš si tak svoji kvalifikaci
- možnost brzkého kariérního postupu

Co od nás budeš mít do plusu:
- 4 dny volna navíc po vyčerpání řádné dovolené
- 2 dny zdravotní volno / Sick Days
- pružná pracovní doba (7-16, 8-17 nebo 9-18 hod.)
- hrazené jazykové vzdělávání
- smartphone i pro soukromé účely
- volnočasové poukázky v hodnotě 1 000 Kč/ měsic a po roce navýšení této odměny
- občerstvení - máme fakt dobrou kávu :)

A proč prostě chceš pracovat v Graftonu?
- máme kancelář v centru města
- kromě práce se umíme i pobavit, takže jezdíme na firemní teambuildingy
- a máme tu moc príma kolektiv, a to bez nadsázky :)

Pokud Tě naše nabídka zaujala, pošli nám životopis a motivační dopis, ze kterého pochopíme, proč chceš pracovat právě v náboru a právě pro nás! Těšíme se na tebe!

Pokud jsi již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktuj prosím přímo svého konzultanta (ideálně emailem).

Co od tebe naopak očekáváme?
- Min SŠ vzdělání - obor až tak nerozhoduje - je to hodně o osobnosti a drivu!
- Přímá zkušenost v obchodním prostředí je velkou výhodou
- Zodpovědnost, pečlivost, smysl pro humor a umění komunikovat více věcí najednou
- Angličtinu na úrovni pro bezproblémovou ústní, telefonickou a písemnou komunikaci
- Založený osobní profil na profesní síti LinkedIn
- Ninja sociálních sítí
- Friendly vztah k práci s počítačem (Word, Excel, Outlook, sociální sítě, atd.)
- A klíčová vlastnost: zakousnout se jako pitbull a nepustit!