Manažer/ka kasina

Hledaná pozice

Místo práce: Liberec (informace o místu práce: Liberec)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jako manažer/ka kasina budete
• zodpovídat za bezproblémový chod a výsledky celé provozovny (včetně živé hry).
• starat se o finance provozu, od zajištění potřebné hotovosti až po pravidelné měsíční uzávěrky.
• aktivně řešit personální stránku, nemine Vás hledání a výběr nových zaměstnanců a spolupráce s personálním oddělením + budování vlastního týmu.

Jiné výhody

Rádi o VÁS uslyšíme, pokud:
• chcete využít praxi v oblasti heren, kasin a gastronomie a tato práce Vás baví.
• jste flexibilní a snadno se přizpůsobíte. Nevadí Vám práce v noci a o víkendech.
• považujete se za organizační typ, jste schopen zorganizovat sebe, svůj tým i celý provoz.
• práci si spíš najdete, než byste čekal na zadání.
• pojmy jako loajalita, samostatnost a zodpovědnost jsou pro Vás samozřejmostí.

Co získáte, když bude pracovat pro nás?
• Zajímavou a různorodou práci, každý den bude jiný
• Příležitost rozvíjet se na manažerské pozici, prostor pro inovace a vlastní nápady.
• Práci na hlavní pracovní poměr nebo ŽL, záleží na Vaší preferenci.
• Pravidelnou a férovou odměnu a další zaměstnanecké benefity.

Podívejte se na naše video na https://youtu.be/zDIv6ohxyG4 a dozvíte se víc o tom, kdo jsme, co-jak-kde děláme. Zaujalo Vás naše video, tak nám napište na adresu kariera@kajot.cz a my se Vám co nejdříve ozveme.

Požadavky na zaměstnance

Jste samostatná osobnost, kterou lákají výzvy a baví ji práce s lidmi? Nebojíte se zodpovědnosti a chcete řídít podnik v netradičním prostředí? Baví Vás, když všechno šlape jako hodinky, zákazníci jsou spokojeni a vrací se? Pokud ano, jste to VY, koho hledáme.