Vedoucí údržby vstřikolisů /Ústecký kraj

Hledaná pozice

Místo práce: Chomutov (informace o místu práce: Chomutov)

Mzda: 45 000–50 000 Kč/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zajišťuje provozuschopnost zařízení tak, aby byl splněn výrobní plán. Spolupracuje s výrobním oddělením na úpravách výrobního plánu při řešení rizikových situací (poruchy). Řídí a kontroluje práci podřízených zaměstnanců a hodnotí jejich pracovní výkonnost a pracovní výsledky v rámci pravidel KCZ. Dbá o bezpečnost svojí i podřízených zaměstnanců, kontroluje používání osobních ochranných prostředků a ochranných zařízení v rámci BOZP a PO a zajišťuje plnění pravidla 6S. Zajišťuje plnění nastavených klíčových ukazatelů. Spravuje, vizualizuje údržbový plán. Podílí se na neustálém zlepšování. Školí podřízené na nové instrukce a zařízení či jejich změny. Účastní se operativních porad a přenáší informace na podřízené. Zajišťuje spotřební materiál pro podřízené (fasování). Vede evidenci pracovní doby a zpracovává matici zastupitelnosti. Zabezpečuje plnění úkolů od svého nadřízeného, ke kterým je způsobilý. Odpovídá za: technické prostoje, plnění nastavených cílů, provozuschopnost technologie a zařízení, dodržování zásad BOZP a PO, 6S a enviromentální politiky, dodržování veškerých pravidel, interních řádů a směrnic

Příspěvky na dopravu, stravování, penz. připojištění a dětské tábory Flexibilní složka mzdy Možnost ročních bonusů Zvýhodněné tarify mobilního operátora Pružná pracovní doba Doprava ze směru Chomutov, Most a Podbořany zajištěna

Požadavky na zaměstnance

Ideálně SŠ/VŠ vzdělání, ale může být i SOU s praxí, Vyhláška 50, paragraf 7 praxe v oblasti údržby vstřikolisů výhodou zkušenost s vedením týmu údržbářů elektro komunikativní znalost anglického jazyka výhodou dobrá znalost MS office

Zdroj nabídky: Easy-prace.cz

Nové limity u pracovních dohod: Později a jinak, schválili poslanci

Dohodáři se zatím o své příjmy bát nemusí. Nová pravidla, která měla od července omezit...více

Převrat v zákoníku práce: Kratší výpovědi, delší zkušebka a dětská práce

Ministr práce a sociálních věcí Marian Jurečka představil návrh zásadních změn v zákoníku...více

Práce jako cesta z chudoby? Na důstojnou mzdu dosáhne jen třetina Čechů

Minimální důstojná mzda pro rok 2023 činí 45 573 Kč hrubého, v Praze vzhledem k vyšším...více