Team leader oddělení kvality Honeywell Aerospace Olomouc

Hledaná pozice

Místo práce: Olomouc (informace o místu práce: Olomouc)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jako team leader kvality budete hlavním kontaktem pro svěřený tým kontrolorů. Budete řešit kázeňské problémy, plánovat směny a přesčasy, vypracovávat reporty a samozřejmě i provádět finální a mezioperační kontrolu.

Podrobněji vaše náplň práce bude:

• Jako první věc v práci vás čeká porada – proberete s týmem, co vás čeká ten den, co se stalo předchozí den, jak jsme na tom s reklamacemi, apod.
• Budete vypracovávat reporty a spolupracovat na nápravných opatřeních pro vzniklé neshody.
• Starat se o to, aby měl tým vše, co potřebuje – od kalibrovaných měřidel, po odborné poradenství.
• Plánovat směny, nařizovat přesčasy, řešit kázeňské přestupy.
• Po zapracování převezmete i část agendy školení – nové nástupy budete učit pracovat s našimi měřidly, orientovat se ve výkresové dokumentaci a následně je budete i z dané problematiky zkoušet.
• Samozřejmě vás čeká i provádění mezioperační a finální kontroly.
• Budete pracovat na ranní a odpolední směnu.

Jiné výhody

Na oplátku vám nabízíme:
• Nastoupíte jako kmenový zaměstnanec – jsme silným hráčem v leteckém průmyslu a hrajeme fér.
• Bez zaškolení vás do vody nehodíme – naučíme vás, co je potřeba.
• Všechny přesčasy proplácíme – dodržujeme zákoník práce.
• Přispějeme vám až 3% z měsíční mzdy na penzijní připojištění.
• Nabídneme vám dotované stravování v naší kantýně – oběd či večeře už od 28 Kč.
• Odměnami oceníme vaše zlepšovací návrhy či nadstandardní pracovní výkon.
• Máme vlastní hlídané parkoviště pro vaše auto, nebo uzamykatelnou kolárnu pro kolo.
• Využít můžete moře slev u našich smluvních dodavatelů v Olomouckém kraji.
• Našich zaměstnanců si ceníme, vymýšlíme a organizujeme pro ně nejrůznější akce.
• Další výhody vám rádi sdělíme na osobním pohovoru.

Požadavky na zaměstnance

Abyste uspěli, tak potřebujete:

• Maturitu v technickém nebo strojírenském oboru (ideálně management kvality).
• Pracovní zkušenost jako kontrolor kvality a znalost práce s měřidly (aspoň základních jako je posuvka, mikrometr, hloubkoměr, johanssonovy měrky, kalibry, spárovky, apod.).
• Dobrou orientaci ve výkresové dokumentaci.
• Zkušenost s vedením týmu (nemusí být nutně pracovní, může být i z mimopracovní aktivity).
• Angličtinu na mírně pokročilé úrovni – budete si vyměňovat emaily s našimi zákazníky v Americe.
• Schopnost stát si za svým i proti většině – kvalita je při naší práci velmi důležitá a nesmíme pustit ani jeden dílec, který neodpovídá výkresu.
• Počítačové znalosti – Word, Excel a práce s tabulkami, tvorba prezntací v PowerPointu, SAP pro vás bude výhodou.