Ekonomický ředitel/ka

Hledaná pozice

Místo práce: Olomoucký kraj

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Finanční a administrativní vedení výrobního závodu.

V přímé spolupráci s ředitelem závodu budete zodpovídat za strategické i operativní hospodářské výsledky výrobního závodu. Povedete tým 50 zaměstnanců v úseku nákup, logistika, finance, účetnictví a controlling. Díky úzké kooperaci s koncernovou centrálou a dalšími závody budete zajišťovat další úspěchy.

Stabilní zaměstnání v mezinárodně operující společnosti s důrazem na tradici
Intenzivní zaškolení a možnosti dalšího rozvoje
Rozmanitá pracovní náplň s vysokou mírou zodpovědnosti a samostatnosti
Atraktivní platové podmínky a individuální benefity

Požadavky na zaměstnance

Úspěšně ukončené studium ekonomického směru a prokazatelná praxe ve výrobním prostředí (kovovýroba, strojírenství, výroba plastů…)
Zkušenost na vedoucí pozici v ekonomickém/finančním oddělení
Pokročilá znalost němčiny a dobrá znalost angličtiny
Ochota k cestování – návštěvy koncernové centrály a ostatních výrobních závodů
Analytické schopnosti/proaktivní a profesionální jednání
Schopnost vyjednávat/asertivita/podnikatelský duch

Inzerující společnost

ISG Personalmanagement s.r.o., IČO: 48536270

Praha 1, Nové Město, Klimentská, PSČ 110 00

Nadia Hagenova, bewerbung.hagenova@isg.com, 222 211 222, +43 664 88 32 67 72

Zdoj nabídky: Dobrá práce

Výpočet čisté mzdy 2018

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Poradna - pracovní právo

Poslední dotaz: Žaloba na MPSV

Otázka: Dobrý den, dovolil bych si Vás požádat o pomoc s následujícím dotazem. Byl jsem úřadem práce vyřazen z evidence uchazečů o zaměstnání a v odvolání na MPSV jsem nebyl úspěšný. Věřím ve spravedlnost... více