MBankéř/ka - Praha - Pankrác/City Tower

Hledaná pozice

Finanční poradce, Osobní bankéř

Místo práce: Praha

Druh pracovního poměru: práce na dohodu, živnost

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nemusíš být zkušený bankéř nebo finanční konzultant, na tuto pozici hledáme člověka, který v sobě má obchodní potenciál a tah na bránu, ale možná o tom sám ani ještě neví. To podstatné Tě rádi naučíme, tak pokud si věříš, není nic jednoduššího než poslat životopis a Tvoje bankovní kariéra může začít.

Jiné výhody

Co Ti můžeme nabídnout?
*Díky obchodní smlouvě nabízíme zajímavý a propracovaný systém měsíční odměny bez stropu, flexibilní pracovní dobu a otevřenou pracovní kulturu
*3 měsíční adaptační plán, kterým Vám garantujeme stabilní měsíční příjem po dobu zaškolování, celkem 72.000,-
*Peníze si u nás „nevysedíte“, ale máme zajímavý odměňovací model, který podporuje aktivitu a kde nejsou žádné stropy. Průměrný měsíční výdělek na této pozici je nyní u nás 36.500,- a stále roste
*Hlavně kvalitní bankovní produkty bez zbytečných poplatků, které klienti milují. Uvidíte sami, stačí se podívat na naše webové stránky
*Stravenky Vám nedáme, ale slevu na Vaší hypotéce ano, a to až 40% ze standardně nabízené úrokové sazby
*Zázemí moderního a reprezentativního finančního centra, kde je k dispozici moderní IT vybavení a je zde radostí jednat s klientem
*Možnost studia – pokud jste student kombinovaného nebo dálkového studia, skvělé! *Máme rádi lidi, kteří se chtějí vzdělávat a posouvat

Požadavky na zaměstnance

Minimální požadované vzdělání: středoškolské s maturitou
Pozici vyhovuje i uchazeč se vzděláním: nástavbové/vyšší odborné vzdělání, vysokoškolské II. stupně, student vysoké školy, vysokoškolské I. stupně

Požadovaná praxe

  • Pozice je vhodná pro absolventa

Co očekáváme my od Tebe?
*Maturitu
*Talent pro obchod a chuť se posouvat dál
*Spolehlivost, poctivost, samostatnost a jistou míru loajality
*Znalost MS Office na uživatelské úrovni

Inzerující společnost

mBank S.A., organizační složka, IČO: 27943445

Praha 8, Karlín, Karolinská, PSČ 186 00

Stručná charakteristika společnosti
Jsme mBank – „m“ v naší značce znamená mobilitu. Jsme mladou inovativní bankou. Na českém a slovenském trhu si svou pozici už od založení v roce 2007 stále vylepšujeme, a to hlavně díky moderním, srozumitelným produktům a dobré zákaznické zkušenosti. Naším posláním je vymýšlet a realizovat změny, které zlepší klientům bankování. Život je neustále v pohybu a my s ním.

Hlavní oblast působení společnosti
Bankovnictví, peněžnictví

Počet zaměstnanců
250-499 zaměstnanců

Informace o náboru
Pracovní prostředí...
Naše mBanka je v současnosti konkurentem, se kterým musí počítat i nejsilnější hráči na trhu. Daří se nám, a tak rozšiřujeme tým bankéřů v jedné z nejfrekventovanější business lokalitě Prahy, Pankrác - City Tower (2.nejvyšší budova v ČR), na skvěle dospuném místě s nejmodernějším vybavením a pracovním prostředím s vysokým standardem. Jsme blízko našim klientům, a zároveň svým kolegům nabízíme atraktivní prostředí pro jejich pracovní realizaci. Pojďte do toho s námi!