Hlavní účetní

Nabídka pracovní pozice od 24. 5. 2018 není aktivní.

Hledaná pozice

Místo práce: Praha (informace o místu práce: Praha)

Mzda: Od 40.000,-

Jiné výhody

Nabízíme:

-práci ve velmi přátelském prostředí
-samostatnou pozici s možností seberealizace
-různorodou a zajímavou náplň práce
-práci ve stabilní společnosti s mezinárodním zázemí
-skvělé mzdové ohodnocení na základě vašich zkušeností
-práce na HPP nebo ŽL

Požadavky na zaměstnance

Máte vzdělání s ekonomickým zaměřením a praxi v účetnictví? Zajímala by vás nová pracovní příležitost jejíž hlavní náplní je vedení účetní agendy? Potom pro vás máme atraktivní nabídku! Naším klientem je trendy mezinárodní společnost, která hledá novou posilu do týmu v pražské centrále.

Pokud jste vhodným kandidátem nesmí vám chybět:

-víceletá zkušenost se zpracováváním podvojného účetnictví a komplexní vedení účetnictví
-zkušenost s přípravou účetní uzávěrky, finanční výkaznictví jako cash flow, reporting, budgeting
-znalost účetního systému Byznys Win výhodou
-komunikativní úroveň anglického jazyka (převážně emailová komunikace)
-znalost excelu
-skvělé komunikační dovednosti
-analytické myšlení
-tím správným kandidátem je komunikativní a pohodová osobnost, proaktivní a ochotná pomáhat druhým

Inzerující společnost

peopleTOretail s.r.o., IČO: 24829641

Pozdeň, PSČ 273 76

Kateřina Brixelová, katerina@peopletoretail.com, 702158148, 702158148