Náborový pracovník -personalista - Trenčín.

Administratívny pracovník, referent, HR Koordinátor, Personalista, Personálny konzultant, Recruiter, špecialista výberov

Místo práce:

Druh pracovního poměru: plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť

Termín nástupu: 04.06.2018

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Sme agentúra ktorá sa zaoberá sprostredkovaním práce do zahraničia a poradenstvom v oblasti personalistiky.

Hľadáme šikovnú kolegyňu na pozíciu náborový pracovník - personalista do našej kancelárie v Trenčíne.

Náplň práce:

- inzerovanie voľných pracovných pozícii
- denná komunikácia v anglickom jazyku
- vyhľadávanie uchádzačov o zamestnanie
- príprava uchádzačov na vycestovanie do zahraničia a ich nástup do práce
- vyhľadávanie nových klientov v zahraničí
- administratívne práce

Jedná sa o skrátený pracovný čas, pondelok - piatok od 9:00 - 16:00 hod.

Jiné výhody

- dlhodobá stabilná práca
- možnosť kariérneho rastu

Požadavky na zaměstnance

Minimální požadované vzdělání: stredoškolské s maturitou
Pozici vyhovuje i uchazeč se vzděláním: nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, vysokoškolské II. stupňa, vysokoškolské I. stupňa, vysokoškolské III. stupňa

Znalosti

  • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk - Pokročilý (C1)
  • Administratívne a ekonomické znalosti
    • Personalistika - základy
    • Strojopis - pokročilý

- komunikatívna znalosť anglického jazyka slovom aj písmom
- ovládanie strojopisu a práce na počítači /microsoft word, excel, internet/
- predchádzajúca prax v personálnej agentúre - výhodou
- odolnosť voči stresu, zodpovednosť, flexibilita, samostatné myslenie

Inzerující společnost

EUROPERSONNEL, s. r. o.

Stručná charakteristika společnosti
Europersonnel je personálno-poradenská spoločnosť, zaoberajúca sa sprostredkovaním práce do krajín Európskej Únie. U nás nájdete pracovné ponuky najmä do Holandska. Zabezpečujeme rôzne pracovné pozície v potravinárstve, skladoch,logistike, doprave, poľnohospodárstve, hoteloch a iných odvetviach. Využitím našich služieb budete mať možnosť pracovať v zahraničí, spoznáte nové krajiny, ich kultúru a naučíte sa cudzí jazyk.

Hlavní oblast působení společnosti
Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zaměstnanců
1 zamestnanec

Informace o náboru
Pokiaľ máte záujem o danú pracovnú pozíciu zašlite nám životopis v slovenskom jazyku s fotkou na email: katarina.luokkanen@europersonnel.sk