Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Referent obchodně technické kontroly

Hledaná pozice

Místo práce: Praha (informace o místu práce: Praha)

Požadavky na zaměstnance

Pro našeho klienta, výrobní společnost z Prahy, hledáme uchazeče na pozici Referent obchodně technické kontroly.

Požadavky:

· Středoškolské vzdělání s maturitou – ideálně SPŠ strojní – obor CAD/CAM

· Velmi dobrá znalost angličtiny slovem i písmem – s výhodou i němčiny

· Organizační a koordinační dovednost, proaktivní přístup, zvládání zátěže

· Obratná uživatelská znalost MS Office a práce v internetovém prostředí

· Schopnost samostatně rychle se rozhodovat, vyzrálá osobnost, proklientský přístup

· Znalost ICT a schopnost práce v digitálním prostředí

· Řídit a zlepšovat proces obchodně technické podpory

Náplň práce:

· Přípravu, kalkulaci a zpracování nabídek, zpracování objednávek, komunikace s dodavateli

· Podporu prodeje zařízení a náhradních dílů – vyhledávání v třídnících a manuálech

· Příjem požadavků zákazníků

· Evidenci, administrativně-organizační podporu činností

· Přípravu schůzek a podkladů pro jednání obchodně technických zástupců

Benefity společnosti:

· zajímavá a perspektivní práce na HPP v přátelském kolektivu

· motivační systém

· mobilní telefon, notebook

· vzdělávací kurzy, školení

· dovolená navíc za odpracované roky

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám, prosím, Váš profesní životopis v českém a anglickém jazyce. CV prosím opatřete Vaší fotografií. Dále prosím připojte stručný motivační dopis .
K Vašemu životopisu prosím připojte níže uvedený souhlas se zpracováním osobních údajů.
SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ
Odesláním a doručením životopisu souhlasím, aby společnost Bénéficielle,s.r.o. IČ: 24676551,
zpracovávala mnou poskytnutá data obsažená v životopise pro účely a v rozsahu potřebném pro uskutečnění výběrového řízení.

Reakce, které nebudou splňovat tyto formální podmínky, vyřadíme z výběrového řízení. Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat po zaslání životopisu. Pokud Vás do 3 týdnů neoslovíme, bohužel jste nepostoupil(a) do užšího výběrového kola. Můžeme Vám však nabídnout jinou relevantní pracovní příležitost.

Inzerující společnost

Bénéficielle - Praha, IČO: 24676551

Praha 10, Hostivař, U továren, PSČ 102 00

Kontakt
Michaela Vokounová, mvokounova@bnfc.cz