Procesní inženýr/ka

Hledaná pozice

Místo práce: Pardubice (informace o místu práce: Pardubice)

Mzda: 27 000 - 38 000

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- z počátku správa již fungujícího výrobního procesu. V rámci tohoto ponesete zodpovědnost za tvorbu výrobní dokumentace a budete se podílet na vymýšlení/realizaci zlepšovacích návrhů.
- po zvládnutí výše uvedeného budete mít možnost přípravy nového procesu, budete se podílet na zavedení nového výrobku do výrobního procesu. To bude vyžadovat týmovou spolupráci jak uvnitř naší společnosti, tak s dodavateli a zákazníkem.
- současně s tím se budete podílet na řešení výrobních/kvalitativních/procesních problémů s využitím nástrojů a metodik, které se k tomu používají.
- pracovní pozice „Procesní Inženýr“ je vykonávána v ranní směně s flexibilním začátkem a koncem pracovní doby. Je vykonávána v klimatizovaném a čistém pracovním prostředí v kolektivu podobně smýšlejících kolegů, kteří Vás rádi přijmou mezi sebe.

- dotované závodní stravování (zaměstnavatel přispívá zaměstnanci na stravování poměrnou částkou z ceny jídla)
- 5 týdnů dovolené
- systém bonusů Kafeterie ( bonusový program, do kterého zaměstnavatel přispívá zaměstnanci na měsíční bázi. Příspěvky lze využít na volnočasové aktivity nebo za ně pořídit zboží pro zdravější styl života)
- možnost nákupu výrobků značky Panasonic ve firemním e-shopu za zvýhodněné ceny, firemní mobilní tarif, zlevněné vstupenky na kulturní akce a další bonusy
- do naší společnosti je zajištěna dobrá dopravní dostupnost z Pardubic i blízkého okolí (MHD 14, 23, 25)

Požadavky na zaměstnance

- SŠ vzdělání technického směru a/nebo SŠ jiného směru s praxí ve výrobní společnosti
- pasivní znalost anglického jazyka,
- znalost práce na PC (programy WORD, EXCEL, PowerPoint je nutné ovládat; XML, HTML, SAP výhodou)
- je potřeba mít analytické myšlení, stručné vyjadřování a schopnost vždy přesně popsat dané téma
- výhodou pro Vás bude, pokud máte znalost prostředí a procesů výrobní společnosti a pokud máte na podobné pozici praxi. Práce je ovšem vhodná i pro absolventy, chybějící znalosti Vám pomůžeme získat.