Personalistka

Hledaná pozice

Místo práce: Jihlava (informace o místu práce: Jihlava)

Mzda: 18 000–25 000 Kč/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Zajištění a plánování personálního pokrytí zakázek • Aktivní vyhledávání lidských zdrojů a plánování personálních rezerv • Komunikace se zástupci zákazníka • Uzavírání pracovněprávních vztahů se zaměstnanci • Vedení personálních pohovorů a výběrových řízení • Ostatní administrativa spojená s personalistikou • Reporting

• Odpovídající platové ohodnocení 18 000 ,- až 25 000 ,- • Příplatek za nemarodění 1 000 ,- / Měsíčně • Systém odměn dle definovaných měsíčních cílů • Práce v čistém a moderním prostředí • Odborné zaškolení a podporu • Stravenky 100,- / Den • Firemní benefity • Dlouhodobou spolupráci • Práci na HPP s možností na dobu neurčitou

Požadavky na zaměstnance

• SŠ vzdělání • Proaktivní přístup ke svěřeným činnostem • Pozitivní a komunikativní osobnost • Odpovědný a pečlivý přístup ke svěřeným úkolům • Dobrá znalost práce na PC(MS Word, Excel…) • Doložení trestní bezúhonnosti • Řidičský průkaz skupiny „B“ - aktivní řidič/ka • Praxe není podmínkou, podmínkou je aktivní přístup a chuť se naučit vše potřebné