Account manager – úsek lomů a kameniva

Hledaná pozice

Account manager, Key account manager, Obchodní zástupce

Místo práce: Praha

Druh pracovního poměru: plný úvazek

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Čeká Vás prodej kameniva a dalších výrobků a služeb v rámci celé ČR
- Budete zpracovávat a předkládat nabídky dodávek kameniva včetně nabídek do veřejných soutěží
- Budete zodpovědný za sjednávání smluvních podmínek a uzavíraní smluvních dokumentů s obchodními partnery
- Můžete se těšit jak na vyhledávání nových obchodních příležitostí tak především na péči o stávající zákazníky po celé ČR
- Zapojíte se do spolupráce na přípravách plánů prodeje, průzkumů ohledně konkurenčního prostředí a výběru nových cílových trhů
- A čeká Vás také spolupráce při tvorbě nových ceníků a zavádění nových postupů a výrobků

- Čeká na Vás zodpovědná a rozmanitá práce v mezinárodní společnosti, která Vás bude bavit, rozvíjet a dá Vám možnost posouvat se neustále kupředu
- Bude se na Vás těšit přátelský kolektiv a příjemné pracovní prostředí
- Nabízíme Vám práci na HPP
- Atraktivní finanční ohodnocení s motivujícími bonusy
- 5 týdnů dovolené, možnosti Home office nebo přizpůsobit si pracovní dobu podle sebe
- Poskytneme Vám důkladné zaškolení na danou pozici a podpoříme Vás v kariérním růstu - budete mít možnost účastnit se různých firemních školení a tréninků
- Firemní vůz s možností soukromého využití
- Stravenky a příspěvek na penzijní připojištění
- Pracoviště – Praha 4
- Nástup ideálně ihned nebo dohodou

Požadavky na zaměstnance

Minimální požadované vzdělání: středoškolské s maturitou

Znalosti

  • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)
  • Počítačové znalosti - uživatel
    • Microsoft Windows - pokročilý

Řidičský průkaz
B

Společnost by do svého týmu ráda přijala samostatného a zodpovědného Obchodníka, který se velmi dobře vyzná v oblasti stavebnictví a kameniva.

- SŠ/VŠ vzdělání - ideálně technického zaměření
- Společnost ocení především Vaše předchozí zkušenosti v oblasti prodeje ve stavebnictví a technické myšlení
- Velikou výhodou bude také znalost prostředí lomů a kameniva
- Důležitá je i alespoň uživatelská znalost MS Office
- Hledáme někoho s příjemným vystupováním a pořádným tahem na branku
- Důležité k této roli je také velká samostatnost a spolehlivost
- Podmínkou je ŘP sk. B a ochota cestovat v rámci celé ČR (přibližně1x měsíčně by Vás čekali také cesty na Slovensko a do Maďarska)