Junior Web Developer (Ref. č.: A3819)

Android programátor, iOS programátor, Programátor Javascript, Programátor Objective-C, Programátor PHP

Místo práce: Praha

Druh pracovního poměru: plný úvazek

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jak se u nás budete realizovat?

Práce zahrnuje vývoj, návrh a správu front-end webových a mobilních aplikací a správu webového serveru dle použitých technologií. Jedná se o interní aplikace i o spolupráci s dodavatelem. Součástí je také testování a implementace nových verzí a funkcionalit.

Jiné výhody

Co můžete očekávat od nás?

- přátelský kolektiv
- práci na zajímavých projektech v centru Prahy
- možnost profesního růstu
- spolupráci s týmem odborníků
- 25 dní dovolené
- 3 sick days
- kafeterie
- zvýhodněné bankovní produkty
- firemní akce a týmová setkávání

Nástup je možný ihned.
Zaujala Vás pozice?
Zavolejte nebo nám pošlete Vaše CV.

Požadavky na zaměstnance

Minimální požadované vzdělání: středoškolské s maturitou

Znalosti

  • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)
    • Český jazyk - Expert (C2)

Co musíte znát?

Ideální kandidát má za sebou zkušenost s vývojem webových aplikací. Středoškolské vzdělání postačuje a znalost technické angličtiny se předpokládá.

Z technických požadavků musíte znát:
- HTML, JavaScript, CSS, XML, JSON, PHP
- frameworks JavaScript, React.js, Angular, Polymer
- bitmapová a vektorová grafika, Photoshop, Gimp, Corel, Inskape

Výhodou je, pokud budete znát něco navíc, např.:
- Java, Kotlin, C C++, Objective-C, Swift, Truetype script, Python, Bash script, Zend nebo Nette, jQuery, Struts, Twitter Bootstrap, jQuery Touch, jQuery Mobile, Cordoba