SPECIALISTA MARKETINGU s AJ okr. Hradec Králové

Místo práce: Hradec Králové (informace o místu práce: Hradec Králové)

Mzda: 40 000–55 000 Kč/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jste kreativní a organizačně schopný dravec, který se chce prosadit v mezinárodní společnosti? Jste zapálení do marketingových aktivit a chcete svou činností inspirovat kolegy v týmu? Bez problémů se navíc domluvíte anglicky? Pak jste člověk, kterého hledáme! Mezinárodní společnost zabývající se vývojem SW hledá kolegu na pozici: SPECIALISTA MARKETINGU s AJ okr. Hradec Králové (od 40.000 Kč) * zajištění veškerých marketingových aktivit * spolupráce s manažery a HR týmem * vytváření digitálních kampaní, kontrola efektivity * správa mailing listů, včetně newsletterů a dalších příspěvků * kooperace s externími dodavateli

* dovolenou navíc * flexibilní pracovní dobu * možnost občasné práce z home office * bonusy, prémie * jazykové kurzy * příspěvky na životní/penzijní připojištění * termín možného nástupu: Ihned * místo výkonu práce: okr. Hradec Králové

Požadavky na zaměstnance

* SŠ/VŠ vzdělání * komunikativní znalost anglického jazyka * praxi na obdobné pozici alespoň 2 roky * zkušenost s prací v IT společnosti výhodou * nadšení pro práci v marketingu, otevřenost, kreativnost