Obchodní zástupce / firmy

Místo práce: Ústí nad Labem (informace o místu práce: Ústí nad Labem)

Mzda: 25 000–45 000 Kč/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte obchodní drive a aspoň rok praxe v osobním či telefonickém kontaktu s klienty? Baví Vás samostatná práce, ve které se Vaše snaha odrazí na výplatě? Hledáte pozici, na které můžete profesně vyrůst? Pak čtete správně. Progresivní česká společnost v oblasti energetiky s více než 10 lety na českém trhu hledá pro svůj tým OBCHODNÍHO ZÁSTUPCE. Firma představuje unikátní kombinaci dynamického prostředí a síly holdingové společnosti na pozadí.

S nutností zaučení na technickou znalost oboru a adaptace v nové pozici se počítá. V prvních týdnech se Vám bude věnovat jak paní manažerka, tak druhý obchodní zástupce a rovněž tým back officu. Pro první měsíce budou nastaveny pouze dílčí obchodní cíle tak, abyste se mohli plně soustředit na hladké zapojení do procesu. Co s touto prací získáte? • Dlouhodobou perspektivu v české firmě patřící mezi top společnosti ve svém oboru • Pravidelnou zpětnou vazbu na svoji práci a možnost dále profesně růst • Zajímavé finanční ohodnocení – fixní mzda, měsíční a roční odměny • 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvky na penzijní připojištění nebo sportovní aktivity • Auto ke služebním i soukromým účelům, notebook a mobil (zvýhodněný tarif pro rodinné příslušníky) • Příjemný kolektiv a podporu zkušených kolegů

Požadavky na zaměstnance

Na jakou práci se můžete těšit? • Každodenní kontakt s firemními klienty z různých odvětví • Budování a následná péče o vlastní portfolio klientů • Vyhledávání obchodních příležitostí a kontaktů • Telefonické sjednávání schůzek a následný osobní kontakt • Udržování a rozvoj obchodních vztahů se stávajícími i potenciálními klienty • Kalkulace obchodních podmínek, tvorba a předkládání nabídek, následné vyjednávání • Tvorba klientských smluv, ceníků a související dokumentace v případě akceptace nabídky • Práce v interním systému, správa a aktualizace obchodních případů • Reporting a prezentace obchodních výsledků nadřízeným Jaký je podle nás vhodný uchazeč? • Má aspoň roční praxi v obchodě, telefonickém či přímém kontaktu s klienty • Baví nebo bavil by jej obchod a má nápady, jak realizovat nové zakázky • Výborně komunikuje a vyjednává osobně i na telefonu • Orientuje se na dlouhodobé výsledky a je vytrvalý i v kritických situacích • Okolí jej vnímá jako zodpovědnou a samostatnou osobnost • Dostudoval min. maturitu, ideálně ekonomického nebo technického směru • Word a Excel ovládá na dobré úrovni a případné rezervy rychle dožene • Má ŘP a cestování autem mu nedělá obtíže