Product engineer

Hledaná pozice

Místo práce: Letiny (informace o místu práce: Letiny)

Mzda: 25 000–50 000 Kč/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- podílení se na projektu výrobku od poptávky až po uvedení do sériové výroby - vyvíjení technických řešení - provádění technických zadání pro konstruktéra přípravků - sestavování kalkulací nových výrobků pro oblasti konektorů a průmyslové kabeláže - vytváření technické dokumentace pro externí zákazníky a výrobu - práce na vývoji nových výrobků - provádění rešerších technických řešení včetně vzorkování pro zákazníka - spolupráce s ostatními útvary napříč společností

- samostatnou a kreativní práci ve stabilní společnosti - další odbornostní a kariérní růst - zajímavé finanční hodnocení - atraktivní zaměstnanecké benefity (příspěvek na dopravu, prémie ve výši 13. mzdy a další motivační prémie, příspěvek na PF/ŽP, stravenky, 5 týdnů dovolené - přátelský a vstřícný kolektiv - Vzdělávací programy a výuka cizích jazyků

Požadavky na zaměstnance

- SŠ/VŠ vzdělání technického směru - obor elektrotechnika výhodou - Pokročilá znalost AJ podmínkou, NJ výhodou - MS Office, CAD 2D (AutoCAD) - 3D modelování (Solidworks, Siemens NX apod.) výhodou - Znalost technického kreslení a norem pro výrobu v elektrotechnice výhodou - Znalosti FMEA a PPAP procesů výhodou