Letuška/Steward pre Ryanair - Interview v Bratislave a Prahe!

Administratívny pracovník, referent, Čašník, Recepčná, Steward/letuška

Místo práce: Praha

Druh pracovního poměru: plný úväzok

Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jedinečná príležitosť získať prácu, ktorá Vás vynesie až k oblakom.
Staňte sa členom letovej posádky spoločnosti Ryanair a spoznávajte nové krajiny v pracovnom čase. Táto ponuka môže splniť Váš sen.

Byť letuškou/stewardom nie je len práca, ale aj aktívny životný štýl. Pestrý život plný povinností ale aj zážitkov a zábavy s kolegami rovnakej krvnej skupiny a s fotkami z vždy iných destinácií.

Vysoká kvalita našich služieb a dlhoročné skúsenosti s tréningom letušiek/stewardov pre spoločnosť Ryanair Vám zaručia bezproblémové získanie tejto jedinečnej práce. Od roku 2007 sme vyškolili viac ako 2000 nových členov Cabin Crew zo Slovenska, Čiech a Maďarska.

Prácu je možné vykonávať z 87 možných európskych destinácií:
Veľká Británia - London-Luton, London-Stansted, Manchester, Liverpool, Bristol, Birmingham, Bournemouth, Leeds-Bradford, East Midlands, Edinburgh, Glasgow-International, Glasgow-Prestwick, Belfast
Írsko - Dublin, Cork, Shannon
Španielsko - Madrid, Barcelona-Girona, Barcelona-El Prat, Alicante, Malaga, Valencia, Seville, Palma de Mallorca, Gran Canaria, Tenerife, Lanzarote, Ibiza, Santiago
Portugalsko - Porto, Faro, Lisbon, Azores-Ponta Delgada
Taliansko - Rome-Ciampino, Rome-Fiumicino, Milan-Bergamo, Milan-Malpensa, Pisa, Bologna, Cagliari, Palermo, Trapani, Alghero, Bari, Brindisi, Pescara, Lamezia, Catania, Neapol
Nemecko - Berlin, Dusseldorf-Weeze, Bremen, Frankfurt-Hahn, Baden-Baden, Köln, Nuremberg, Hamburg, Memmingen
Belgicko - Brussels-Charleroi, Brussels-Zaventem
Holandsko - Eindhoven
Grécko - Athens, Thessaloniki, Chania (Kréta), Corfu
Cyprus - Paphos
Malta - Luqa
Švédsko - Stockholm-Skavsta, Goteborg
Nórsko - Oslo-Rygge
Dánsko - Copenhagen, Billund
Poľsko - Warsaw-Modlin, Gdansk, Wroclaw, Krakow, Poznaň
Litva - Vilnius, Kaunas
Maďarsko - Budapešť
Chorvátsko - Zadar
Bulharsko - Sofia, Burgas
Rumunsko - Bukurešť, Temešvár
Česká republika - Praha
SLOVENSKO - BRATISLAVA

Najbližší pohovor:
BRATISLAVA - 02.05.2018 - Hotel DoubleTree by Hilton
PRAHA - 04.05.2018 - Green Garden Hotel
BUDAPEST - 19.04.2018 - Airport Hotel Stáció

Kurz spoločnosti Ryanair na pozíciu Letuška/Steward, ktorý je potrebné absolvovať, trvá približne 6 týždňov. Na tento kurz sa môžu prihlásiť iba prijatí uchádzači na interview. Školenie zabezpečujú inštruktori spoločnosti Ryanair a prebieha kompletne v anglickom jazyku. Kompletné materiály potrebné pre výučbu sú zabezpečené spoločnosťou Ryanair.

Po úspešnom absolvovaní tohto kurzu je garantovaná pracovná zmluva na 3 roky, pričom nástup do práce je ihneď po absolvovaní kurzu. Pracovná ponuka nie je vhodná ako brigáda popri štúdiu alebo na letné prázdniny.

Ponuka je vhodná aj pre mužov a páry!!!

Informácie o aktuálnych pohovoroch a plánovaných kurzoch nájdete na stránke www.etga.sk.

- plat sa skladá z fixnej zložky a variabilnej zložky, ktorá závisí od počtu letových hodín
- čistý plat od 1.200 € mesačne + provízia z predaja na palube
- bonus v hodnote 750 € pre každého nového zamestnanca už v prvom mesiaci
- ročný bonus v hodnote až 1.800 € na základe dochádzky a výkonnosti
- plat už počas tréningového kurzu vo výške 28€ na deň
- letenky za 7,50 € + taxy počas voľna poskytujú možnosť spoznávať nové miesta, kultúry, ľudí
- možnosť rýchleho kariérneho postupu (v závislosti od pracovného výkonu)
- 6 týždňový tréningový kurz je možné absolvovať v rôznych európskych mestách
- po úspešnom absolvovaní kurzu zaručená pracovná zmluva až na 3 roky
- začnete pracovať okamžite po absolvovaní kurzu
- vhodné pre ženy, mužov aj páry

Požadavky na zaměstnance

Minimální požadované vzdělání: stredoškolské bez maturity
Pozici vyhovuje i uchazeč se vzděláním: stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, vysokoškolské II. stupňa, študent vysokej školy, vysokoškolské I. stupňa, vysokoškolské III. stupňa

Požadovaná praxe

  • Pozice je vhodná pro absolventa

Znalosti

  • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- komunikatívna znalosť anglického jazyka (slovom aj písmom)
- odporúčaný vek 18 - 40 rokov
- výška 157 - 188 cm (striktne dané)
- dobrý zdravotný stav
- vedieť plávať
- trestná bezúhonnosť