Asistent/ka ředitele kontaktního centra a divize kreditní karty – Praha

Administrativní pracovník, referent, Asistent, Office manager

Místo práce: Praha

Druh pracovního poměru: plný úvazek, zkrácený úvazek

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme novou posilu na centrálu společnosti, která by byla podporou pro ředitele Kontaktního centra a ředitelku divize Kreditní karty. Pokud jste komunikativní, umíte jednat s lidmi a máte cit pro detail, čtěte dále.

Co budete na pracovní pozici dělat?

*Podporovat přímé nadřízené: správa kalendáře, správa docházky nadřízeného i ostatních členů týmu, vyúčtování nákladů, sledování a kontrola čerpání budgetů
*Organizovat služební cesty a obchodní schůzky
*Připravovat podklady a program k interním poradám, zápisy
*Tvořit reporty, statistiky a prezentace
*Komunikovat s ostatními útvary banky
*Zpracovávat Ad hoc a pravidelné analýzy
*Pracovat na samostatných úkolech provozní povahy
*Technicky a administrativně zajišťovat chod kanceláře

Jaká je naše představa o kandidátovi?

*Máte chuť do práce a odhodlání získávat nové zkušenosti. Zároveň máte schopnost rychle se
naučit nové věci
*Umíte pracovat s informacemi, správně je selektovat a přicházet s návrhy na zlepšení. Zároveň dokážete být diskrétní a rozeznat, které informace mají strategický význam
*Vyznačujete se organizačními schopnostmi a umíte prioritizovat činnosti
*Záleží vám na preciznosti při plnění svých povinností, máte rád/a ve věcech pořádek, jste zodpovědný/á a je na vás spoleh
*Využíváte MS Office (především Power Point a Excel) na takové úrovni, abyste zvládl/a zpracovávat analýzy a prezentace
*Máte příjemné vystupování a jste ochoten/a každému podat pomocnou ruku
*Požadujeme velmi dobrý a gramaticky správný písemný projev v češtině i angličtině
*Zvládáte samostatnou práci, ale najdete společnou řeč s ostatními i při týmové spolupráci

Náskok před ostatními budete mít, pokud:
*Máte zkušenosti na obdobné pozici

*Příjemné mezilidské vztahy a důvěra – to jsou oblasti, které si naši zaměstnanci pochvalují
*Možnost kariérně růst – interní posuny jsou u nás častější než jinde
*Benefity na míru – třeba výhodný úrok na hypotéku, místo ve školce pro děti, stravenky, zvýhodněné produkty a dále systém cafeterie, ve kterém si vybere každý dle vlastního přání

Požadavky na zaměstnance

Minimální požadované vzdělání: středoškolské s maturitou

Znalosti

  • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)