Marketing Manager

Hledaná pozice

Marketingový manažer, Marketingový specialista

Místo práce: Praha

Druh pracovního poměru: plný úvazek

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte rádi značky Lasocki, Adidas, Nike, Salomon, Converse, Tommy Hilfiger, ecco, Geox, Guess, Calvin Klein, Desigual, Lacoste, CAT nebo Armani?
Ty všechny a mnoho dalších nabízí naše dceřiná společnost, internetový obchod eobuv.cz. Staňte se součástí dynamicky se rozrůstající společnosti a pomáhejte v její úspěšné expanzi!

V současné chvíli hledáme kolegyni/kolegu na pozici:

HLEDÁME ČLOVĚKA, KTERÝ SE V INTERNETOVÉM PROSTŘEDÍ A MARKETINGU POHYBUJE JAKO RYBA VE VODĚ. BUDE SE PODÍLET NA MARKETINGOVÝCH PROJEKTECH V OBLASTI E-COMMERCE OD ZAČÁTKU AŽ DO KONCE, OD VZNIKU NÁPADU, PŘES VYTVOŘENÍ STRATEGIÍ AŽ PO VYHODNOCENÍ JEJICH ÚČINNOSTI.

S HLAVOU PLNOU NÁPADŮ A V ÚZKÉ SPOLUPRÁCI S MARKETINGOVÝM ODDĚLENÍM V POLSKU, EXTERNÍMI AGENTURAMI, GRAFIKY, PRODEJNÍM ODDĚLENÍM CCC I ZÁKAZNICKÝM SERVISEM, BUDE PŘISPÍVAT K TVORBĚ INOVATIVNÍCH ŘEŠENÍ. TÍM VŠÍM SE BUDE VÝZNAMNĚ PODÍLET NA DALŠÍM RŮSTU PROSPERUJÍCÍ SPOLEČNOSTI.

JAKÉ ZNALOSTI A ZKUŠENOSTI BUDETE POTŘEBOVAT?
• Zkušenosti s marketingem v oblasti e-commerce
• Znalost online marketingových nástrojů
• Výborná znalost balíčku MS Office (Excel, Power Point)
• Znalost Google Analytics
• Vysoce rozvinutá schopnost organizace práce
• Zaměření na dosahování cílů
• Výborné komunikační dovednosti
• Schopnost analytického a tvořivého myšlení
• Komunikativní znalost polského jazyka nebo výborná znalost anglického jazyka

Jiné výhody

A CO VÁM ZA TO NABÍZÍME?
• Práci ve stabilní mezinárodní dynamické společnosti
• Jedinečná pracovní atmosféra a možnost samostatné práce
• Vliv na vývoj známých značek na trhu e-commerce
• Atraktivní mzdové ohodnocení a možnost kariérního růstu
• Balíček lákavých firemních benefitů

KDO JSME?
Internetový obchod E-obuv.cz je dceřinou společností firmy CCC. Přes 40 000 modelů bot a kabelek více jak 458 značek úspěšně prodáváme už přes 10 let. Působíme v 11 zemích světa a expandujeme čím dál rychlejším tempem. Díky tomu patříme mezi leadery na trhu. Nabízíme Vám perspektivní pracovní místa ve stabilním mezinárodním prostředí s možností kariérního růstu a osobního rozvoje.

Více informaci o naší společnosti a sortimentu najdete na:

www.facebook.com/eobuv.cz/

Požadavky na zaměstnance

Minimální požadované vzdělání: středoškolské s maturitou
Pozici vyhovuje i uchazeč se vzděláním: nástavbové/vyšší odborné vzdělání, vysokoškolské I. stupně

Znalosti

  • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)
  • Počítačové znalosti - uživatel
    • Google Analytics - pokročilý
    • Microsoft Excel - pokročilý
    • Microsoft PowerPoint - základy
    • Microsoft Word - pokročilý