Lead tester - mobile apps

Hledaná pozice

IT tester, IT/Technical Support Specialist

Místo práce:

Druh pracovního poměru: plný úväzok

Termín nástupu: 01.03.2018

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

mypio.com je start-up, ktorý umožňuje užívateľom ľahko získať druhé telefónne číslo na volanie a posielanie SMS správ prostredníctvom mobilnej aplikácie, bez potreby druhej SIM karty. Momentálne fungujeme ako mobilný operátor v Rakúsku, od apríla rozširujeme služby aj do Nemecka a neskôr do ďalších krajín EU.

Do nášho vývojového tímu v Bratislave hľadáme kolegu, ktorý by si zobral na starosť efektívne nastavenie QA procesov a zabezpečovanie kvality dodávaného softvéru. Okrem natívnych aplikácií pre iOS a Android, testovanie zahŕňa aj webový portál pre zákazníkov a interné nástroje.

Jiné výhody

Zamestnancovi ponúkame:
- medzinárodné start-up prostredie s modernými kanceláriami v centre Bratislavy
- príležitosť ovplyvniť novovytvorenú spoločnosť a existujúci produkt
- dynamické pracovné prostredie, zaujímavé výzvy a skvelý tím
- motivačné ohodnotenie

V našom tíme dostanete príležitosť zdieľať a realizovať svoje nápady, ako aj získať skúsenosti z práce v medzinárodnom tíme v zaujímavej oblasti telekomunikácií.

Požadavky na zaměstnance

Minimální požadované vzdělání: vysokoškolské II. stupňa
Zaměření, obor: Information Technology, Telecommunications, Engineering
Pozici vyhovuje i uchazeč se vzděláním: vysokoškolské I. stupňa

Znalosti

  • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)
    • Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ako úspešný kandidát by si mal mať:
- predchádzajúce skúsenosti so SCRUM, písaním testovacích scenárov a samotným testovaním softvéru
- záujem o mobilné aplikácie a súvisiace technológie
- skúsenosti s analýzou problémov a log súborov
- ovládať princípy HTTP komunikácie
- znalosť nástrojov Jenkins, JIRA a Confluence

Vítané sú aj:
- znalosť niektorého zo skriptovacích jazykov
- skúsenosti s automatizovaným testovaním
- skúsenosti s TestFlight alebo Crashlytics a ovládanie procesu publikovania mobilných aplikácií do Play Store/App store