SW programátor Českolipsko

Nabídka pracovní pozice od 23. 2. 2018 není aktivní.

Místo práce: Česká Lípa (informace o místu práce: Česká Lípa)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Dynamicky se rozrůstající česká společnost hledá do svých řad zapáleného SW programátora. Říká Vám něco TIA portál nebo Siemens Simatic? Přihlaste se k nám! Náplň práce: - Výběr vhodných komponentů pro dané zařízení a návrhy řešení programu ve spolupráci s konstrukčním oddělením - Tvorba vizualizace sběr dat a SW k navrženým zařízením (Simatic Allan Bradley...) - Tvorba dokumentace k zakázce a její aktualizace na základě pozdějších změn v procesu výroby a montáže - Spolupráce s týmem v průběhu realizace - Zodpovědnost za testovací proces ve výrobě - Předávání podkladů pro tvorbu manuálů pro obsluhu zařízení - Případně školení zástupce zákazníka v obsluze stroje - Návštěvy u zákazníka někdy na více dní o víkendu a někdy do pozdních večerních hodin Očekáváme: - Znalost TIA13 a Simatic Manager komponentů Siemens a Eplan Electric P8 (základní orientace ve výkresu) - Základní znalost některého z databázových systémů (MySql MSSql) - Základní znalost alespoň některého skriptovacího jazyka (javaScript VBScript ) - Ovládání PC a kancelářských balíků na nadstandardní úrovní. - Základní znalost SCADA systémů - Znalost angličtiny - psané a mluvené slovo na úrovni domluvím se a rozumíme si Super výhodou je znalost robotů a jejich ovládání (Fanuc Omron ABB ) a zkušenosti se servo pohony a krokové pohony (Festo SMC ...) - Ochota občasné práce přesčas Nabízíme: - Perspektivní a velmi zajímavou práci ve stabilní ale velmi energické české společnosti. - Super zaškolení které Vás provede vším potřebným. - Motivující finanční ohodnocení (fixní mzdu a prémiovou část) - Systém talentmanagementu - Kontakt s nejnovějšími technologickými novinkami - Pravidelnou zpětnou vazbu od nadřízeného - Plovoucí pracovní dobu která Vám zajistí work - life balance - Širokou škálu zaměstnaneckých benefitů které Vám zpříjemní nejen Vaši práci( příspěvek na penzijní připojištění dotované firemní akce 13.plat pastelkovné příspěvek na dětskou rekreaci společné páteční snídaně a mnoho dalších. - Služební notebook a mobilní telefon.

Inzerující společnost

JOB LEADER CZECH s.r.o., IČO: 28545974

Kladno, Obránců míru 2171, PSČ 272 01

Kontakt
Kateřina Šturmanová