Technický garant s AJ

Nabídka pracovní pozice od 23. 2. 2018 není aktivní.

Hledaná pozice

Místo práce:

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Dynamicky se rozvíjející společnost která usiluje o to aby se každý zaměstnanec cítil dobře a měl možnost plně využít svých zkušeností a praxe hledá kandidáta na pozici Technického garanta s komunikativním AJ. Na oplátku nabízí velmi moderní pracovní prostředí širokou škálu benefitů šanci setkat se s technologickými novinkami a samozřejmě možnost profesního rozvoje v rámci společnosti. Náplň práce: - Zodpovědnost za rozpočty a řešení strojů a zařízení - Provádění technického dozoru po celou dobu realizace svěřených projektů - Identifikace omezení a navrh opatření v rámci své kompetence - Spolupráce s nákupním oddělením (vyhledávání dodavatelů jednání s dodavateli návštěvy veletrhů a návrhy alternativních dodavatelů) - Účast na všech schůzích FMEA garance optimalizace technologických řešení - Zodpovědnsot za popis řešení a prezentace návrhů technického řešení a stanovení ceny zakázky uvnitř i vně společnosti. - Rozvoj společnost po technické designové a technologické stránce. - Účast na klíčových schůzkách se zákazníky v rámci své kompetence (zahájení projektu 3D KDP předpřejímka přejímka) Požadované schopnosti a dovednosti: - Znalost stavby strojů a zařízení včetně stanovování časové a materiálové náročnosti - Znalost technologických principů jednoúčelových strojů - Znalost pneumatiky senzoriky a mechaniky je samozřejmostí - Ovládání PC a kancelářských balíků na nadstandardní úrovni. - Výbornýé prezentačních dovednosti - Anglický jazyk na pokročilé úrovni je podmínkou Nabízíme: - Perspektivní a velmi zajímavou práci ve stabilní české společnosti - Zaškolení které Vás provede vším potřebným - Motivující finanční ohodnocení (fixní mzdu a prémiovou část) - Systém talentmanagementu který Vám umožní se rozvíjet - Kontakt s nejnovějšími technologickými novinkami - Plovoucí pracovní dobu která Vám zajistí vyváženost mezi pracovním a soukromým životem - Širokou škálu zaměstnaneckých benefitů (příspěvek na penzijní připojištění dotované firemní akce 13.plat pastelkovné příspěvek na dětskou rekreaci společné páteční snídaně a mnoho dalších. - Služební automobil určený i k soukromým účelům - Notebook a mobilní telefon.

Inzerující společnost

JOB LEADER CZECH s.r.o., IČO: 28545974

Kladno, Obránců míru 2171, PSČ 272 01

Kontakt
Kateřina Šturmanová