PHP developer (junior i senior) i na part-time (Ref. č.: 6599)

Hledaná pozice

Programátor, Programátor PHP, Softwarový inženýr

Místo práce: Brno-město

Druh pracovního poměru: plný úvazek, zkrácený úvazek, živnost

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na pozici budete:
- vyvíjet v PHP/OS Linux rozsáhlejší webové aplikace pro vnitrofiremní využití ve větších společnostech
- podílet se na návrzích aplikací
- v případě zájmu vyvíjet i front-end v JavaScript
- s novými projekty zkoušet nové frameworky a technologie
- samostatně pracovat v menším agilním týmu
- v kontaktu s kolegy ze zahraniční pobočky
- příležitostně jezdit na krátké služební cesty do UK

- jedná se o zaměstnanecký pracovní poměr, plný úvazek nebo částečný úvazek, možnost práce na živnostenský list
- společnost nabízí pružnou pracovní dobu, možnost profesního růstu, vzdělávání, zaměstnanecké výhody (stravenky, homeoffice, příspěvek na meet-upy/konference, týden dovolené navíc) a další benefity

Požadavky na zaměstnance

Minimální požadované vzdělání: středoškolské s maturitou
Pozici vyhovuje i uchazeč se vzděláním: nástavbové/vyšší odborné vzdělání, vysokoškolské II. stupně, vysokoškolské I. stupně

Požadovaná praxe

  • Pozice je vhodná pro absolventa

Znalosti

  • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)
  • Počítačové znalosti - programátor
    • MySQL - pokročilý
    • PHP - pokročilý

- dobře znáte OOP PHP (znalost frameworků Zend, Symfony, Doctrine ORM výhodou)
- věříte si i s MySQL
- výhodou je, pokud se orientujete v HTML a JavaScript (Angular)
- domluvíte se anglicky
- místo je vhodné pro zkušené programátory i pro VŠ absolventy (s bakalářskou nebo diplomovou prací v PHP)
- máte SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru

Inzerující společnost

ITjobs, s.r.o., IČO: 25316249

Brno, Bašty 8, PSČ 602 00

Stručná charakteristika společnosti
Personální agentura ITjobs, s.r.o. se od roku 1996 specializuje na výběr zaměstnanců a personální poradenství v oboru informačních technologií a telekomunikací.
Bohaté zkušenosti, velmi dobrá znalost trhu a odborná orientace konzultantů nám umožňují poskytovat vysoce profesionální služby.
Kompletní nabídku volných míst naleznete na http://www.itjobs.cz.

Hlavní oblast působení společnosti
Zprostředkování práce a personální poradenství

Informace o náboru
Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám svůj životopis nebo odkaz na LinkedIn.
Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat. Ostatní zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat, jakmile pro ně nalezneme jinou vhodnou nabídku.