Manažer Pro Klíčové Zákazníky If

Hledaná pozice

Obchodní manažer

Místo práce: Třebíč

Druh pracovního poměru: plný úvazek

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Řídí každodenní obchodní činnosti pro jednoho nebo několik klíčových národních či mezinárodních zákazníků (KAM) nebo tržní segment v rámci konkrétního regionu nebo pro jiné zákazníky (obchodní manažer) v rámci obchodní jednotky IF
Zajišťuje udržování pozitivních a dlouhodobých vztahů s klíčovými či ostatními zákazníky v tržním segmentu/na lokální úrovni
Vyvíjí a realizuje definované obchodní strategie pro konkrétní klíčové nebo jiné zákazníky v tržním segmentu/regionu s cílem dosáhnout cílového výnosu skupiny M+H a servisních cílů
Definuje, analyzuje a hodnotí potřeby zákazníka a technickou proveditelnost požadavků zákazníka i termíny a náklady ve fázi cenové nabídky
Předkládá zákazníkovi informace o technických, ekonomických a ekologických aspektech i o spolehlivosti a bezpečnosti produktů
Prezentuje možný projekt a iniciuje rozhodovací proces ve výboru RFQ
Definuje prodejní ceny na základě nákladů a tržní situace ve spolupráci s obchodním ředitelem IF-IAM

Požadavky na zaměstnance

Minimální požadované vzdělání: vysokoškolské I. stupně

Znalosti

  • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk - Pokročilý (C1)
    • Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz
B

Požadovaná praxe
2 let

Obecné požadavky:

Technické/obchodní dovednosti
Zkušenosti na obdobné pozici výhodou
Řidičský průkaz skupiny B
Znalost MS Office
Obchodní nástroje SAP
Obchodní prozíravost, zaměření na zákazníka, organizační a koordinační dovednosti, vlastní iniciativa a schopnost pracovat pod tlakem
Dovednosti vedení, zvládání konfliktů, komunikační dovednosti

Inzerující společnost

O.K. AUTOMOT s.r.o., IČO: 29187591

Jihlava, Horní Kosov, Rantířovská, PSČ 586 01

Hlavní oblast působení společnosti
Zprostředkování práce a personální poradenství

Počet zaměstnanců
100-149 zaměstnanců