Bankéř obchodník na Call centru (pouze klienti banky)

Hledaná pozice

Klientský pracovník, Osobní bankéř, Telefonní operátor

Místo práce: Praha

Druh pracovního poměru: plný úvazek, zkrácený úvazek, práce na dohodu

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náš kolega na pozici bankéře obchodníka je důležitým článkem v servisu našich klientů z pohledu optimalizace produktů, které u nás využívají. Nejedná se o cold cally, ale o:
*poradenství stávajícím klientům s jejich produktovým portfoliem a cross-selling
tvorbu řešení klientovi "na míru" a prostor pro uplatnění "vlastní cesty" ke klientovi s respektováním základního rámce, jak s klienty komunikujeme
*poprodejní servis - navazující práce s klientem
*v rámci týmu pak zkušenější kolega podporuje adaptaci nováčků a podílí se na projektech call centra/banky.

Jiné výhody

Proč právě mBank?
*jsme inovativní moderní společnost s jednoduchými a smysluplnými produkty (řada ocenění a zejména dobrá klientská zkušenost)
*dostaneš u nás jistotu pracovní smlouvy i se všemi zajímavými benefity banky (25 dní dovolené, sick days, Multisport kartu, stravenky, relax zóna, flexibilní pracovní doba, zvýhodněné bankovní produky včetně úvěrů a hypoték)
*v mBank jsme parta - nejen kolegové z práce - i přes korporátní prostředí si stále udržujeme "rodinnou" atmosféru, navzájem se známe, na "šéfy a podřízené" si až tak nehrajeme
*jsme flexibilní - umíme vybalancovat pracovní i osobní život
*v začátcích tě v tom nenecháme - rozvíjíme a vzděláváme chytře - stačí chtít
*obohacujeme se jazykově i kulturně - mezinárodní prostředí
Pracoviště se nachází v kancelářském komplexu Futurama hned u metra "B" Invalidovna.

Požadavky na zaměstnance

Minimální požadované vzdělání: středoškolské s maturitou
Pozici vyhovuje i uchazeč se vzděláním: nástavbové/vyšší odborné vzdělání, student vysoké školy, vysokoškolské I. stupně

Požadovaná praxe

  • Pozice je vhodná pro absolventa

Znalosti

  • Jazykové znalosti
    • Český jazyk - Pokročilý (C1)
    • Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Komu u nás bude fajn?
*středo/vysokoškolákovi - praxe na call centru/v bance není nutná, ale pokud ji máš, začátky budou trochu jednodušší
*rozenému obchodníkovi se silnou orientací na klienta a jeho potřeby, který si odmítnutí nebere osobně
*člověku s výbornými komunikačními dovednostmi v ČJ nebo SJ a schopností naslouchat
*který má raději kontakt s lidmi, ale počítač není jeho nepřítel (PC - stačí základy)
*každému, kdo si rád dobře vydělá (základní mzda + reálný bonus po zaškolení 25 - 30tis)