Lahůdkový gurmán (Prodavač/-ka obsluhovaný úsek)

Hledaná pozice

Místo práce: Brno (informace o místu práce: Brno)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co ti za tvou práci nabízíme?
*Výplatu budeš mít vždy včas.
*Můžeš pracovat v prodejně blízko bydliště (máme 331 prodejen v ČR).
*Tato práce ti umožní věnovat se rodině.
*Stravenky.
*Příspěvek na dopravu až 650Kč měsíčně.
*Možnost profesně růst.
*Plné i zkrácené úvazky.
Ozvi se naší kolegyni Romaně
Email: romana.tsapova@albert.cz
Tel. 727 840 351

Jiné výhody

Kdy se na naší prodejně budeš cítit skvěle?
*Pokud chceš pracovat v kolektivu příjemných kolegů.
*Pokud rád odvádíš svou práci dobře.
*Pokud jsi zodpovědný a pracovitý.
*Pokud rád komunikuješ se zákazníkem.

Požadavky na zaměstnance

Chceš to mít do práce blízko? Hledáš práci, kde tě všechno naučí? Chceš skloubit rodinný a pracovní život? Chceš mít šéfa, který ti vyjde vstříc se směnami?
Pokud jsi na tyto otázky odpověděl/a) ANO, pak hledáme právě tebe na pozici:
Prodavač/-ka v obsluhovaném úseku
pro tyto prodejny: Brno - Veveří, Letmo, Černá pole, Hrnčířská, Bystrc, Bohunice, Vinohrady, Šlapanice

Jak bude vypadat tvůj pracovní den?
*Ráno si připravíš svůj úsek pro zákazníky – nakrájíš sýry a salámy, doplníš saláty, ugriluješ pochoutky z masa.
*Během dne obsluhuješ zákazníka a doplňuješ sortiment.
*Dokážeš zákazníkovi poradit a nabídnout mu ještě něco dalšího na chuť.
*Tvé vstřícné chování a úsměv na tváři způsobí, že se zákazník rád vrátí.