Skladník manipulant/řidič VZV - nástup ihned

Hledaná pozice

Místo práce: Kolín (informace o místu práce: Kolín)

Mzda: 16040 - 21500 CZK/m

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme šikovné spolupracovníky

Sháníte stabilní zaměstnání? Právě pro Vás máme zajímavou nabídku. Nepromarněte svou příležitost a přihlaste se do výběrového řízení kvůli omezenému počtu přidělených pracovníků. Pro významnou mezinárodní společnost působící v oblasti logistiky hledáme vhodné kandidáty na pozici Skladník manipulant/řidič VZV s prokazatelnou praxí na VZV minimálně 1 rok.

Pozice je ideální pro muže a ženy z Kolína, Kutné Hory z okolí, kteří budou ochotni dojíždět za prací.

Náplň práce:
- práce na VZV a manipulace s automobilovými díly ve skladu
- praxe s VZV podmínkou, skupina W1 ( W2 výhodou)
- práce na PC (obsluha scanneru a PC)
- vykládka / nakládka kamiónu
- manuální a samostatná práce
- kontrola a evidence materiálu
- manipulace s prázdnými obaly a jejich evidence a opětovná nakládka

- místo výkonu práce: Kolín Ovčáry
- pracovní doba:
- 6:00-14:25, 15:30-23:55 (pondělí - pátek)

Lokalita: Kolín – Ovčáry, průmyslová zóna

Jiné výhody

Benefity:
Nabízíme:

Velmi zajímavé platové ohodnocení:
- nástupní mzda 16 040Kč/měsíc
- po 3 - 6ti měsících možnost navýšení na 16 940Kč/měsíc
- variabilní složka mzdy dle výkonu až 3 380-,-Kč/měsíc dle výkonu práce
- stravenky v hodnotě 100,-Kč za odpracovanou směnu
- příplatek na dopravu 40,-Kč/směna
- smlouva na dobu určitou s možností přechodu do kmenového stavu klienta již po 3 měsících
- 5 týdnů dovolené
- přátelský kolektiv a zázemí mezinárodní společnosti
- nástup IHNED

V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj životopis v českém jazyce na email h.cermakova.2666521541312@graftonrecruitment.cz nebo volejte na 725 741 138 (příp.zanechte sms s Vaším jménem) pro sjednání pracovního pohovoru.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím přímo svého konzultanta (ideálně emailem).

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/vyroba-provoz/

Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Požadujeme:

- praxe min. 1 rok s VZV podmínkou
- znalost práce na PC
- fyzická zdatnost, pracovitost, zodpovědnost a loajalita
- manuální zručnost
- dobrý zdravotní stav
- ochota učit se novým procesům
- UBYTOVÁNÍ NEZAJIŠŤUJEME - bydliště v regionu preferováno (Kolín, Kutná Hora, Čáslav a okolí). Ochota dojíždět za prací.