Koordinátor/ka BOZP

Místo práce: Nový Jičín (informace o místu práce: Nový Jičín)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Budete zodpovědný/á za:

Kontrolu bezpečnosti práce ve výrobním závodě a zpracování vyžadované dokumentace BOZP
Dohledem nad dodržováním interních předpisů, školením zaměstnanců
Vyhledáváním možných potencionálních rizik a vyšetřování příčin vzniku pracovních úrazů
Provádění kontrol a auditů v oblasti BOZP včetně sledování nápravných opatření
Rozvoj a realizace strategií týkajících se bezpečnosti práce
Zajištění komunikace se státními orgány
V případě potřeby budete zastupovat oblast ŽP a PO

Jiné výhody

Čeká na Vás:

Možnost získat nové zkušenosti v oblasti BOZP
Velmi zajímavé a motivující platové ohodnocení na základě Vaší praxe
Variabilní bonusový systém
Aktivní využití angličtiny

Další benefity ve formě:

Pružné pracovní doby
5 týdnů dovolené, 2 sick day
Příspěvky na životní a penzijní připojištění
Příspěvky na dopravu
Příspěvek na stravování
Možnost jazykových kurzů
A další.

Požadavky na zaměstnance

Máte zkušenosti jako BOZP specialista, umíte anglicky a nebojíte se dynamického prostředí výrobní firmy?
Chcete se tomuto oboru dále věnovat a získávat nové zkušenosti?
Pro našeho klienta, automotive společnost, která se zabývá i samotným vývojem, hledáme komunikativního, organizačně schopného a samostatného "bezpečáka".
Pokud Vás níže uvedený popis pozice zaujme a splňujete požadavky, pošlete Váš životopis a já Vám k pozici řeknu více.

Vhodný kandidát má:

Min. SŠ/VŠ vzdělání, ideálně zaměření na bezpečnost práce
Praxi v BOZP min. 3 roky
Komunikativní znalost AJ
Základní znalost PO a ŽP
Dobrou znalost práce s PC - převážně MS Office – Excel, Word, Outlook atd.
Řidičský průkaz skupiny B