Aplikačný inžinier - PLC programátor /Mitsubishi, Siemens/

Hledaná pozice

PLC programátor

Místo práce:

Druh pracovního poměru: plný úväzok

Termín nástupu: 01-03 2018 /dohodou

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Spoločnosť LIFTEC už takmer tri desaťročia udáva tempo rozvoja v oblasti priemyselného značenia a sledovania výroby. Našou víziou je pomôcť výrobným podnikom implementovať najmodernejšie technológie k identifikácii výrobkov a sledovaniu výroby do ich výrobných procesov.
Zaujímajú Vás nové trendy v automatizácii, robotike a priemysle 4.0? Máte záujem sa podieľať na individuálnych riešeniach, spoznať nové výrobné procesy a postupy? Staňte sa čelnom nášho tímu a rozvíjajte sa na pozícii PLC programátora.

Náplň práce:
• Podieľanie sa na realizácii a oživovaní jednoúčelových strojov a zariadení
priemyselnej automatizácie
• Programovanie súčasných a nových zariadení
• Návrh a úprava PLC programov pre systémy Mitsubishi, Siemens
• Diagnostika PLC
• Vytváranie technickej dokumentácie k zadaným projektom
• Technická spolupráca s dodávateľmi
• Technické poradenstvo

Jiné výhody

- Tradícia a stabilita od roku 1990
- Práca v zaujímavom a špecializovanom odbore
- Služobný automobil k súkromnému použitiu / preplácanie nákladov z-do práce
- Možnosť odborných kurzov doma aj v zahraničí
- Možnosť sebarealizácie, kariérneho a odborného rastu
- Pozitívne ovplyvňovanie platu na základe osobných výkonov
- Práca v mladom a dynamickom kolektíve
- Firemná kultúra založená na úcte a tímovej spolupráci
- Týždeň dovolenky/fin. bonusy naviac za odpracované roky

Požadavky na zaměstnance

Minimální požadované vzdělání: stredoškolské s maturitou
Zaměření, obor: IT, automatizačné systémy a riadenie
Pozici vyhovuje i uchazeč se vzděláním: nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, vysokoškolské II. stupňa, vysokoškolské I. stupňa, vysokoškolské III. stupňa

Znalosti

  • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)
  • Počítačové znalosti - používateľ
    • Microsoft Excel - pokročilý
    • Microsoft Word - pokročilý
  • Počítačové znalosti - programátor
    • C# - základy
    • C++ - základy
    • SIMATIC STEP 7 - pokročilý

Řidičský průkaz
B

Požiadavky na zamestnanca:
- vzdelanie elektrotechnického zamerania (prístrojová, regulačná a automatizačná technika),
- aktívne znalosti v programovaní PLC systémov
( Siemens, Mitsubishi, Allen-Bradley, ABB a pod.)
- ochota sa odborne rozvíjať v programovaní PLC
- znalosti pohonov a riadenia automatizačnej techniky
- AJ { práca s tech. dokumentáciou a manuálmi v AJ }
- Flexibilita, samostatnosť, zodpovednosť
- Používanie služobného vozidla