Administrativní pozice (vhodné i pro absolventy)

Hledaná pozice

Administrativní pracovník, referent

Místo práce: Plzeň-město

Druh pracovního poměru: plný úvazek

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

komunikace v angličtině na denní bázi (vypracovaní reportů v anglickém jazyce)
zodpovědnost za vytváření a zkoordinování výrobního plánu interně i externě
zodpovědnost za řízení toku materiálu včetně celkové kontroly, prognóz, nedostatku, přebytku, příchodu atd.
zodpovědnost za přípravu materiálového/výrobního/přepravního plánu pro dodavatele a zákazníky
zodpovědnost za počítání inventury a analýza zjištěných rozdílů
dohled nad operacemi na konci měsíce a jejich kontrola
další požadované úkoly v rámci oddělení

Jiné výhody

nástup možný IHNED či DOHODOU
místo výkonu práce: PLZEŇ - KŘIMICE
nástupní mzda od 26.000Kč (výše mzdy dle zkušeností)
FLEXIBILNÍ PRACOVNÍ DOBA
4 týdny dovolená
stravenky po odpracování půl roku
po zapracování možnost dalšího bonusu

Požadavky na zaměstnance

Minimální požadované vzdělání: středoškolské bez maturity

Znalosti

  • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

znalost práce s PC (hlavně MS excel)
vysokoškolský diplom (výhodou)
plynulá čeština a angličtina
analytické myšlení
praxe na obdobné pozici výhodou
znalost ERP systému Oracle výhodou

Inzerující společnost

ADECCO spol.s r.o., IČO: 45806403

Praha, Nusle, Štětkova, PSČ 140 00

Stručná charakteristika společnosti
Personální společnost

Hlavní oblast působení společnosti
Zprostředkování práce a personální poradenství

Počet zaměstnanců
50-99 zaměstnanců

Informace o náboru
Pokud Vás nabízená pozice zaujala, tak nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 602 535 437 či 377 221 174 nebo emailem na petra.klimova@adecco.cz nebo nás navštivte na naší pobočce v Plzni (adresa je Dřevěná ulice 8, Plzeň, 301 00).