Specialista eCommerce

Marketingový pracovník, Marketingový specialista, SEO analytik, Web designér, Webmaster

Místo práce: Plzeň-město, Plzeň-jih, Plzeň-sever

Druh pracovního poměru: plný úvazek

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Práce s TOP managmentem na typu způsobu webové prezentace
• Dohlížení na tým web designérů, on-line marketérů a zodpovědnost za všechny on-line
• Organizace propagačních akcí na webu
• Spolupráce se spedičními společnostmi pro redukci nákladů na dopravu
• Rozhodování o on-line reklamách
• Vytváření strategie rozvoje on-line obchodu
• Vývoj eCommerce stránek
• Zajištění bezpečností eCommerce stránek
• Údržba stránek
• Marketing

Jiné výhody

• Možnost pracovat v úspěšné a stabilní společnosti
• Samostatnou práci s možností uplatnění všech získaných znalostí a dovedností
• Zajímavou a kreativní práci, kde uplatníte všechny získané dovednosti
• Odpovídající platové ohodnocení
• Práci v dynamickém a profesionálním kolektivu
• Zaměstnanecké výhody (bonusy/prémie, stravenky/příspěvek na stravování, firemní akce, 13. plat a mnoho dalšího)
• Mobilní telefon
• Notebook
• Vzdělávací kurzy a školení
• HPP, pracovní smlouva na dobu neurčitou
• Místo výkonu práce : Plzeň

Požadavky na zaměstnance

Minimální požadované vzdělání: středoškolské s maturitou
Pozici vyhovuje i uchazeč se vzděláním: nástavbové/vyšší odborné vzdělání, vysokoškolské II. stupně, student vysoké školy, vysokoškolské I. stupně, postgraduální

Znalosti

  • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)
    • Český jazyk - Expert (C2)
    • Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz
B

• SŠ/VŠ vzdělání – Obchodní/Internetový marketing, eCommerce systémy
• Výborná znalost českého jazyka
• Znalost AJ na komunikativní úrovni
• Znalost principů software pro vývoj webu, eCommerce systémů, velmi dobrá znalost práce na PC (MS Office, Outlook, Internet, výhodou SAP)
• Grafický design, WEB design
• Obchodní řízení, marketingové dovednosti, znalost SEO
• Znalost principů a software pro webovou analytiku
• Odpovědnost za výsledek, obchodní duch, kreativní i analytické myšlení
• Časová flexibilita a vysoké pracovní nasazení
• ŘP sk. B

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu predvyber@predvyber.cz . Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu e-mailu uveďte název pozice.

Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!