R&D inženýr elektronik - junior/senior

Místo práce: Kopřivnice (informace o místu práce: Kopřivnice)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Vývoj elektroniky se schématickým designem, layout desek, SW, certifikace a testování
• Práce na vývoji audio technologií jako např. DSP, digitální/analogové filtry, DAC/ADC a audio zesilovače
• Implementace zákaznických požadavků a specifikací do designu
• Aplikace nástrojů pro analýzu rizik (např. posouzení designu a prototypu, DFMEA, CTQ, atd.) a testování obecně
• Aktivně se podílet na vývoji a na budování zázemí pro kontinuální zlepšování v rámci mezinárodního týmu
• Spolupráce s kolegy z různých oddělení v rámci mezinárodní společnosti

• Práci na zajímavých projektech s nadšenými profesionály, kteří milují vše audio a práce je pro ně koníčkem
• V práci se podporujeme, spolupracujeme a společně se těšíme z úspěchů
• Budete mít možnost ovlivnit unikátní design nových produktů, které uvidíte na pultech obchodů
• Zajímavé pracovní podmínky (flexibilní pracovní doba, polohovatelné stoly, příspěvek na penzijní připojištění a stravování, cafeterie. roční bonus do výše 10 % roční mzdy, 25 dní dovolené, atd.)
• Místo výkonu práce: Kopřivnice

Dveře jsou otevřené i pro šikovné absolventy, kteří se nebojí naučit se novým věcem, jak od lokálních expertů, tak od zkušených kolegů z mezinárodních týmů. Vítáme i kandidáty ze vzdálenějších lokalit (Brno, Olomouc, Ostrava a okolí) s možností práce z domu a individuálního nastavení pracovních podmínek.

V případě zájmu zašlete své CV v češtině a angličtině.

Požadavky na zaměstnance

• Dobrou obecnou znalost elektroniky, měření a designu embedovaných systémů
• Znalost standardních sériových rozhraní
• Znalost programovacího jazyka “C” výhodou
• Komunikativní znalost AJ
• Čerstvé absolventy vítáme, alespoň roční zkušenost s vývojem elektroniky je velkou výhodou