Sales director s přesahem do projektového řízení

Hledaná pozice

Místo práce: Třinec (informace o místu práce: Třinec)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Z pozice Sales directora budete mít na starost rozjezd obchodů a budování vztahů s klienty v rámci automotive segmentu v ČR i zahraničí. Budete mít celý projekt ve svých rukou, protože povedete nejen sales team, ale také development tým - celý projekt od začátku, a později i purchasing team. Součástí Vašeho pole působení se stanou také stávající oddělení technického rozvoje CZ i SK. Pozice je to hodně samostatná, Váš nadřízený Sales director navíc nebude "sedět" v ČR, (ne)výhoda?

Největším benefitem je možnost začít budovat něco nového, podle svých představ, s vlastními nápady a na globální úrovni, přeci jen ale ..:
- velice zajímavé finanční ohodnocení
- kariérní i osobnostní růst
- možnost cestovat
- samostatnou a hodně kreativní práci
- flexibilní pracovní dobu - tak nějak budete pánem svého času
- bonusy
- příspěvek na stravování
* práci, která Vás bude bavit

Požadavky na zaměstnance

Hledáme jehlu v "kupce sena", tak trochu nebojácného odvážlivce, který má drive, zkušenosti, nebojí se mluvit anglicky a chce to rozjet ve velkém stylu! Pro koho hledáme? Pro globální automotive společnost v Třinci, která má pobočky po celém světě, a VY je budete v rámci Vaší role navštěvovat. Proč hledáme? Protože nastal čas rozjet byznys pořádně, a sjednotit malé sales týmy v rámci jednotlivých poboček.
Jedná se o zcela novou roli, která se bude pravděpodobně ještě definovat spolu s Vámi, máte tak jedinečnou možnost rozjet něco nového a vidět za sebou výsledky.

Hledáme v podstatě "supermana" v obchodu, který musí mít:
- ideálně strojní vzdělání NEBO orientaci v technických výkresech, svařování či znalost povrchových úprav kovů
- několikaletá zkušenost v prodeji OEM zákazníkům na poli automotive
- komunikativní (i business) angličtinu min. B2, ale o tom již jistě víte. Němčina je výhodou
- praxi v prodeji technických produktů nebo nákupu, projektovém řízení, cenové kalkulace a pod.
- ochota cestovat je samozřejmá, avšak počítejte také s případnou (roční) relokací do Žiliny