Koordinátor internetového obchodu s českým jazykem Lokalita Kraków Nr ref : KC/11/2017

Account executive, Account manager, Key account manager, Specialista podpory zákazníků

Místo práce:

Druh pracovního poměru: plný úvazek, živnost

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jeste podnikaví a tvůrčí? Máte organizační schopnosti a zkušenosti s vedením projektů a k tomu mluvíte plynule česky? Zveme Vás k výběrovému řízení!
Náplň práce:
Organizování a řízení projektů v rámci internetového prodeje na českém trhu
Navazování a řízení spolupráce s obchodními partnery na českém trhu
Odpovědnost za prodej a propagaci produktů na internetu
Odpovědnost za realizaci a dodržování interních procedur
Monitorování konkurence a průběžné analýzy trhu
Spoluúčast při tvoření marketingové politiky
Odpovědnost za řízení rozvojových projektů

Jiné výhody

Zaměstnání ve stabilní společnosti
Podpora při relokaci
Práce v mladém profesionálním týmu
Možnosti samotného rozhodování
Možnost profesionálního týmu

Požadavky na zaměstnance

Minimální požadované vzdělání: středoškolské s maturitou
Pozici vyhovuje i uchazeč se vzděláním: nástavbové/vyšší odborné vzdělání, vysokoškolské II. stupně, vysokoškolské I. stupně

Znalosti

  • Jazykové znalosti
    • Český jazyk - Expert (C2)
    • Polský jazyk - Středně pokročilý (B2)

Znalost českého jazyka úrovni rodilého mluvčího – podmínkou
Znalost polského jazyka
Zkušenosti s vedením projektů
Podnikavost a kreativnost
Analytické dovednosti