Kreativní HR manager

HR Business Partner, HR generalist, Personální manažer, Personální ředitel

Místo práce: Rokycany

Druh pracovního poměru: plný úvazek

Termín nástupu: dle dohody

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jste kreativní osobnost, která má chuť a energii nastartovat HR procesy v kompletní šíři ve firmě, která Vám opravdu umožní realizovat se? Staňte se partnerem pro Vaše kolegy a dokažte nejen jim, že oblast HR může vypadat moderně a svěže tak, jak jste ji vždycky chtěli dělat.

POJĎME SE PODÍVAT NA TO, CO VÁS ČEKÁ:
· Všechno, co se HR týká :) (systém vzdělávání, odměňování, náboru, marketingu, jednání s poskytovateli personálních služeb, tvorba motivační strategie)
· Součástí bude i řešení BOZP a PO ve spolupráci se specialistou, který má tuto oblast systémově na starost
· V prvních dnech můžete očekávat setkání s liniovými manažery. Vaším úkolem bude vyhodnotit a definovat potřeby jednotlivých úseků (na úrovni vzdělávání, náboru, motivace, apod.)
· Firma má kolem 700 zaměstnanců. Některé procesy jsou nastaveny dobře, některé méně. Vaším úkolem bude zrevidovat stávající, upravit je, popřípadě vymyslet zcela novou strategii v oblastech, kde to bude zapotřebí
· Během 2-3 let je v plánu nábor dalších 200 zaměstnanců. Vaším úkolem bude zajistit, aby se tak stalo. Projekt náboru zahraničních zaměstnanců je již rozběhnutý (Ukrajina, Bulharsko, apod.). Od Vás se v tomto směru bude očekávat udržování tohoto projektu a jeho další rozvoj. V rámci této oblasti budete vyjednávat s pracovními agenturami.
· Nejedná se pouze o lokální záležitost – v plánu je také rozjezd pobočky v Moravskoslezském kraji v září 2018. Budete součástí nejvyššího vedení. Společně s plant manažerkou se budete účastnit setkání s nejvyšším vedením v zahraničí
· Budete plně zodpovídat za personální a mzdovou agendu. K ruce budete mít 6členný tým profíků, kteří firmu znají.
· Reportovat budete přímo plant manažerce a nejvyššímu vedení

BUDU SE TĚŠIT NA VAŠE REAKCE
JAN CINA

Jiné výhody

CO ZA TO?
· Možnost nastavování HR procesů v mezinárodní firmě, která není příliš svázána korporátními „důležitostmi“
· Ohromné pole působnosti ve všech odvětvích HR
· 6členný tým k dispozici
· Samostatná kancelář
· Dobrá dojezdová vzdálenost u sjezdu z dálnice D5
· Možnost dojíždění z Prahy, Plzně
· V případě potřeby k dispozici relokační balíček – jeho konkrétní podoba se projedná na pohovoru
· Možnost růstu i v rámci mezinárodního managementu, podpora vzdělávání (např. MBA)
· Od nového roku pružná pracovní doba
· Po dohodě Home office
· Možnost nákupu firemních akcií za velmi výhodnou cenu
· Bonusy za odvedenou práci

Požadavky na zaměstnance

Minimální požadované vzdělání: vysokoškolské II. stupně
Pozici vyhovuje i uchazeč se vzděláním: vysokoškolské I. stupně

Znalosti

  • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk - Pokročilý (C1)
    • Český jazyk - Expert (C2)

KOHO HLEDÁM?
· Nebojácného profesionála se zkušeností z mezinárodní firmy, který má s něčím podobným praktickou zkušenost. Pokud přicházíte z výrobního prostředí, určitě Vám to pomůže
· Lidské zdroje=komunikace; Pokud nejste dobrý vyjednávač, neumíte naslouchat, prezentovat, není to pozice pro Vás
· Kreativního člověka, který se nebude bát nastolit směr ve všech odvětvích HR. Tady se od Vás bude opravdu vyžadovat aktivní a kreativní myšlení (strategie náboru, odměňování, vzdělávání, soc. marketing., atd.)
· Velmi dobrý přehled v pracovněprávní problematice
· Zkušenosti z oblasti BOZP a PO
· Práce s budgetem
· Špičkovou angličtinu v mluvené i psané formě. Budete se účastnit jednání s nejvyššími představiteli společnosti + reportovat v AJ.
· Člověka, který bude ambasadorem firmy a bude zaměstnancům příkladem
· zkušenost s moderními technikami náboru, recruitmentem a marketingem na soc. sítích