Vedoucí úseku plánování

Hledaná pozice

Místo práce: Vysočina (informace o místu práce: Vysočina)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* vedení týmu plánovačů
* zodpovědnost za plnění plánů a kontrola skladových zásob
* zajištění spokojenosti zákazníků a hlídání plnění dodávek
* optimalizace zásob, plnění KPI
* práce v SAP a AutoCAD
* vytváření plánů pro kalkulace, reporting

Máte praxi v plánování výroby? Rád vedete a motivujete tým a umíte si prosadit svůj názor? Angličtina je pro Vás druhým jazykem a hledáte novou příležitost na Vysočině na pozici VEDOUCÍ ÚSEKU PLÁNOVANÍ? Pak už dále neváhejte a zašlete mi Váš životopis!

Úspěšná mezinárodní výrobní společnost hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici:

VEDOUCÍ ÚSEKU PLÁNOVANÍ (40-65.000,- Kč)

* zázemí stabilní zahraniční společnosti
* neformální pracovní prostředí
* odpovídající mzdové ohodnocení plus bonusy
* příležitost k profesnímu i kariérnímu růstu
* možnost pružné pracovní doby, dovolenou navíc
* závodní stravování

* místo výkonu práce: Vysočina

Požadavky na zaměstnance

* SŠ/VŠ vzdělání (technické zaměření, logistika výhodou)
* praxi na vedoucí pozici v plánování, logistice
* anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
* zkušenost s vedením lidí podmínkou
* znalost práce v ERP systému, AutoCAD
* odolnost vůči stresu, schopnost argumentovat

Inzerující společnost

Advantage Consulting, s.r.o. - Brno, IČO: 26289822

Brno, Brno-město, Orlí, PSČ 602 00

Ing. Romana Hertlová, industry@acjobs.cz, 00420775787237, + 420 734 713 298