Obchodní zástupce pro Českou republiku

Hledaná pozice

Místo práce: Teplice (informace o místu práce: Teplice)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Získávání nových zákazníků v segmentu antikorozní ochrany, průmyslových laků a autolaků pro nákladní vozidla;
• Analýza vybraných segmentů trhu a identifikace případných odběratelů;
• Péče o zákazníky;
• Akvizice zákazníků po telefonu;
• Podpora aplikačních techniků při předvádění produktů u zákazníků.

• Pro optimální výkon Vašich úkolů Vám nabízíme atraktivní platové ohodnocení, četné možnosti dalšího růstu v inovativní, dynamické a flexibilní rodinné firmě s velkým potenciálem na trhu.
• Při nástupu patří k Vaší výbavě moderní komunikační prostředky jako notebook, mobilní telefon atd. včetně služebního vozidla.
• Pracovní poměr na dobu neurčitou (42 hodin/týdně)
• Podporovat Vás budou spolupracovníci z prodeje, laboratoře a aplikační techniky.

Požadavky na zaměstnance

Rádi přivítáme nové spolupracovníky, kteří jsou v obchodě jako doma, rádi se setkávají s lidmi a kladou důraz na týmovou práci. Odborné znalosti jsou vítány, důležitější je však talent vzbudit zájem potenciálních zákazníků! Měli byste být flexibilní a mít vysokou míru motivace. Úkoly jsou pro Vás výzvou, kterou rádi přijímáte, pohlížíte na ni jako na možné obohacení svých zkušeností a u zákazníků ji chcete proměnit v úspěch.
V ideálním případě máte zkušenosti z oboru barev a laků, z aplikační techniky nebo z prodeje komplikovanějších produktů.